Опікунська рада НААУ підтримала родини двох загиблих адвокатів | НААУ

Опікунська рада НААУ підтримала родини двох загиблих адвокатів

Підтримка
15:41 Пн 09.01.23 2290 Переглядів
Версія для друку

9 січня 2023 року відбулось перше у цьому році засідання Опікунської ради з розподілу благодійної допомоги, що надійшла до НААУ від міжнародних організацій.

Члени Опікунської ради НААУ надали матеріальну підтримку родинам двох загиблих на війні адвокатів з Харкова та Запоріжжя. Під час несення служби у лавах Збройних сил України вони отримали несумісні з життям поранення. Їхнім родинам буде перераховано по 100 тисяч гривень благодійної допомоги.

Також трьом адвокатам – з Переяслава Київської області, Хмельницького та Ужгорода, які отримали поранення в зоні бойових дій, Опікунська рада НААУ виділила кошти на лікування.

Низка заяв надійшла від адвокатів щодо часткової або повної руйнації їхнього житла. Переважно це адвокати з Маріуполя, Харкова, Лисичанська.

Крім того, до Опікунської ради НААУ звернулись двоє жінок-адвокатів з Бердянська та Києва, які самостійно виховують дітей. Їм буде надано по два прожиткових мінімуми на кожну дитину.

Ще один адвокат похилого віку з Харкова отримає кошти у розмірі трьох прожиткових мінімумів на ліки та речі першої необхідності.

Загалом на черговому засіданні Опікунська рада НААУ розглянула майже 20 заяв від адвокатів, які потребують допомоги під час військової агресії росії проти України.

Популярні новини

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1065

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 1576

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 1445

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 2683

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 4052

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 4073

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 5717

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 4765

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл