Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Опікунська рада НААУ підтримала родини двох загиблих адвокатів

Опікунська рада НААУ підтримала родини двох загиблих адвокатів

Адвокатура
15:41 Пн 09.01.23 1715 Переглядів
Версія для друку

9 січня 2023 року відбулось перше у цьому році засідання Опікунської ради з розподілу благодійної допомоги, що надійшла до НААУ від міжнародних організацій.

Члени Опікунської ради НААУ надали матеріальну підтримку родинам двох загиблих на війні адвокатів з Харкова та Запоріжжя. Під час несення служби у лавах Збройних сил України вони отримали несумісні з життям поранення. Їхнім родинам буде перераховано по 100 тисяч гривень благодійної допомоги.

Також трьом адвокатам – з Переяслава Київської області, Хмельницького та Ужгорода, які отримали поранення в зоні бойових дій, Опікунська рада НААУ виділила кошти на лікування.

Низка заяв надійшла від адвокатів щодо часткової або повної руйнації їхнього житла. Переважно це адвокати з Маріуполя, Харкова, Лисичанська.

Крім того, до Опікунської ради НААУ звернулись двоє жінок-адвокатів з Бердянська та Києва, які самостійно виховують дітей. Їм буде надано по два прожиткових мінімуми на кожну дитину.

Ще один адвокат похилого віку з Харкова отримає кошти у розмірі трьох прожиткових мінімумів на ліки та речі першої необхідності.

Загалом на черговому засіданні Опікунська рада НААУ розглянула майже 20 заяв від адвокатів, які потребують допомоги під час військової агресії росії проти України.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл