10 січня відбудеться круглий стіл «День трудового права: підсумки 2022 року» | НААУ

10 січня відбудеться круглий стіл «День трудового права: підсумки 2022 року»

Анонс
15:37 Пт 06.01.23 1316 Переглядів
Версія для друку

10 січня о 14.00 буде проведено круглий стіл «День трудового права: підсумки 2022 року», організований у рамках співпраці Комітету з трудового права НААУ та Вищої школи адвокатури НААУ. Захід присвячено питанням розвитку трудового права в умовах воєнного стану та підсумкам правозастосування у 2022 році.

Під час заходу планується: обговорити роль і призначення трудового права у державі під час воєнного стану, проаналізувати проблемні аспекти застосування трудового законодавства у 2022 році; розібрати практичне застосування нововведень на ринку праці та виявити тенденції законодавчих змін і судової практики з урахуванням особливостей трудових відносин в умовах воєнного стану; проаналізувати низку законопроєктів, зареєстрованих у Верховній Раді України або які відкрито для публічного опрацювання серед ключових стейкхолдерів у державі, у тому числі проєкт Закону України «Про працю», а також здійснити пошук спільних шляхів для вирішення нових викликів та обмін досвідом.

Формат заходу: онлайн (Zoom, Facebook НААУ, YouTube ВША).

Питання для обговорення

  • Загальна ситуація у трудовому праві за 2022 рік.
  • Призначення трудового права у державі під час воєнного стану.
  • Відрядження працівників під час дії воєнного стану.
  • Договори з фрілансерами та особливості їх укладення.
  • Призупинення дії трудового договору.
  • Звільнення працівників за прогули в умовах воєнного стану.
  • Захист прав суддів, адвокатів та інших категорій працівників і службовців.
  • Захист соціальних прав.

Спікерами заходу стануть адвокати, члени Комітету з трудового права НААУ: Алла Андрушко, Наталія Матвійчук, Катерина Цвєткова, Ганна Лисенко, Дмитро Навроцький, Ярослав Мельник.

Модератор: Вікторія Поліщук - адвокат, Голова Комітету з трудового права НААУ, медіатор, лектор ВША НААУ, викладач Університету економіки та права «КРОК»

До участі у заході запрошуються адвокати, судді, юристи, представники органів державної влади,  місцевого самоврядування та бізнесу, науковці, експерти профспілкових організацій та інші зацікавлені особи.

Програма заходу

Реєстрація для участі за посиланням: https://www.hsa.org.ua/kruglyj-stil-den-trudovogo-prava-pidsumky-2022-roku/

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Анонс

Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів

Для участі у II Турнірі із судових дебатів серед студентів-юристів, який у 2024 році організовує Національна асоціація адвокатів України, відібрано 48 учасників з різних регіонів України. Це на третину більше, ніж торік.

17:19 Пт 23.02.24 1329

Гарантії діяльності

Адвокатське декларування: про що свідчить мінливість позиції НАЗК?

Коли Конституційний Суд почав розглядати справу щодо подання декларацій представниками дисциплінарних органів адвокатури, у Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили про конституційну кризу та загрози усій системі декларування. Але раніше у цьому питанні чиновники мали зовсім іншу думку.

16:52 Пт 23.02.24 1473

Дискусія

Чому реєстраційні процедури не гарантують визнання державою права…

Аби не обмежувати себе строками позовної давності, органи прокуратури у земельних спорах почали підміняти віндикаційні позови негаторними. Це дало їм можливість переглядати підстави набуття права на землю будь-яким суб’єктом за будь-який період часу.

12:32 Пт 23.02.24 1682

Призначення

До протидії злочинам проти довкілля МРЕ долучилася представниця…

Міжнародній раді експертів з питань розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту (МРЕ), розширено сферу діяльності. До напряму протидії злочинам проти довкілля залучено заступницю голови Комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права Софію Шутяк.

11:31 Пт 23.02.24 1637

Видання

Судова практика у сімейних спорах: огляд рішень ВС

Висновки, викладені в постановах Верховного Суду, завжди викликають професійний інтерес у адвокатів, оскільки відображають критерії правильного застосування законодавства, беруться до уваги іншими судами та є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень.

16:46 Чт 22.02.24 2925

Дискусія

Ініціативи економічного бронювання оцінив голова комітету НААУ

Під час воєнного стану одним із найбільш актуальних питань залишається мобілізація та бронювання військовозобов’язаних працівників. Останнім часом почали говорити про економічне бронювання, яке покликане утворити стале джерело надходження коштів до держбюджету на утримання армії.

15:51 Чт 22.02.24 3000

Видання

Адвокатам дали рекомендації по роботі з трудовими договорами

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Найбільш поширеною формою реалізації цього права є трудовий договір - угода між працівником і роботодавцем.

14:37 Чт 22.02.24 3578

Анонс

Адвокатів запрошують дослідити права людини в епоху цифрових…

28 лютого 2024 року в рамках Тижня КіберШотландії у НААУ відбудеться конференція на тему «Соціальна справедливість і цифрова економіка: кібербезпека, крипторегуляція, ШІ, права людини в епоху цифрових технологій».

13:49 Чт 22.02.24 2575

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл