Молодіжний комітет підсумував результати діяльності за 2022 рік
![](/assets/uploads/news/advocatura/2022-12-22-kom-teti_63a43c5d86323.jpg)
20 грудня відбулося засідання молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen за участі Ради, представників у регіонах. На зустрічі обговорювали підсумки діяльності Комітету за 2022 рік та планування роботи на 2023 рік.
Голова Комітету Сергій Барбашин подякував представникам NextGen за їхню активну роботу та висвітлив статистичну інформацію щодо діяльності. Зокрема, станом на 2022 рік в UNBA NextGen функціонує 22 регіональні представництва. Кількість членів Комітету - понад 1000 осіб. Комітет провів 52 онлайн та 7 офлайн заходів, серед яких: тематичні вебінари на актуальні теми у період воєнного стану, акредитовані заходи спільно з радами адвокатів регіонів та майстер-класи з legal writing.
У 2023 році молодіжний комітет планує:
- продовжити відвідування засідань Ради адвокатів України з метою участі та інформування колег про роботу органів адвокатського самоврядування та адвокатури в цілому;
- організацію спільних тематичних вебінарів з комітетами НААУ та радами адвокатів регіонів;
- проведення заходів для студентів і молодих адвокатів;
- розширити міжнародне співробітництво шляхом організації спільних проєктів з іноземними організаціями (EYBA, AIJA тощо) і публікації статей про адвокатуру України у журналі EYBA;
- здійснення інших напрямів діяльності NextGen.
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-shabel-n-kov_66a23321e916a.jpg)
Дискусія
Стан енергетичної спроможності країни: чого очікувати бізнесу
Незважаючи на всі намагання держави зменшити дефіцит електроенергії, сподіватися бізнесу на покращення ситуації поки не варто.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-kom-teti_66a22557170a0.jpg)
Дискусія
Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…
В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.
![](/assets/uploads/news/anons/2024-07-24-forum_66a0f5a9635cd.jpg)
Анонс
Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза
23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.
![](/assets/uploads/news/judicial-practice-news/2024-07-24-ks_66a0be6398aaf.jpg)
Cудова практика
Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…
Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.
![](/assets/uploads/news/navchannya/2024-07-23-veb-nar_669fa2d718c84.jpg)
Навчання
Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?
Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-18-tck_669911b9e97a7.jpg)
Дискусія
Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…
16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.
![](/assets/uploads/news/vzaemodiya/2024-07-17-r_66977b8025826.jpg)
Взаємодія
У Раді Європи підтримують розвиток НААУ
Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-16-shabel-n-kov_66962c2da2216.jpg)
Дискусія
Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…
В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.