"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Народні депутати-адвокати завжди діятимуть в інтересах адвокатури – Максим Дирдін

Різне
17:21 Пн 19.12.22 3519 Переглядів
Версія для друку

До Дня адвокатури України Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила почесні нагороди Національної асоціації адвокатів України Народним депутатам, які активно відстоювали інтереси інституту адвокатури у парламенті.

Нагрудний знак НААУ «Видатний адвокат України» отримав Народний депутат, член Комітету ВРУ з питань правової політики, постійний представник ВРУ в Конституційному Суді України Максим Дирдін.

Лідія Ізовітова зазначила, що Максим Дирдін є послідовним однодумцем і лобістом адвокатури під час ухвалення законодавчих ініціатив у Верховній Раді. Вона подякувала йому за підтримку від всіх адвокатів.

«Адвокатура України пишається нещодавнім призначенням Максима Дирдіна представником Парламенту в Конституційному Суді України», - підкреслила Лідія Ізовітова.

«Народні депутати, хоча і не займаються адвокатською діяльністю, але залишаються адвокатами навіть у парламенті, вони завжди діятимуть в інтересах адвокатури», - сказав Максим Дирдін.

Популярні новини

Маніфест про ШІ у праві презентували в Європі. НААУ приєдналася

Взаємодія

Маніфест про ШІ у праві презентували в Європі. НААУ приєдналася

24 червня у межах Європейського дня правового суверенітету (European Legal Sovereignty Day), що проходив у Брюсселі, презентували Маніфест про забезпечення людської гарантії в юридичному застосуванні штучного інтелекту (Manifesto for a Referential of Human Guarantee in the Legal Use of AI).

16:18 Пт 26.06.26 123
Форма адвокатської діяльності визначає податки, облік і модель роботи

Навчання

Форма адвокатської діяльності визначає податки, облік і модель…

Вибір адвокатом форми діяльності між індивідуальною практикою, адвокатським бюро та адвокатським об’єднанням впливає на податки, облік, роботу з командою і масштабування. Про це йшлося на спеціалізованому вебінарі, який провів Молодіжний Комітет НААУ — UNBA NextGen у Харківській області.

14:58 Пт 26.06.26 183
У Британії говорили про незалежність адвокатури та англійське право

Дискусія

У Британії говорили про незалежність адвокатури та англійське…

17–18 червня у Лондоні на платформі English Law Forum відбувся ознайомчий візит українських суддів і представників правничої спільноти за підтримки Національної асоціації адвокатів України та LawLex Solicitors. Центральною подією став форум, присвячений верховенству права, англійському праву та міжнародному вирішенню спорів.

13:19 Чт 25.06.26 381
Як оновити регулювання ДЮСШ, вивчали учасники проєкту «Спортивне право України»

Дискусія

Як оновити регулювання ДЮСШ, вивчали учасники проєкту «Спортивне…

Дитячо-юнацькі спортивні школи залишаються базовою ланкою системи підготовки спортсменів, однак їх діяльність потребує оновлення нормативного регулювання з урахуванням сучасних організаційних, кадрових і фінансових викликів.

15:23 Ср 24.06.26 274
ДТП з електросамокатами: у НААУ зібрали судову практику

Cудова практика

ДТП з електросамокатами: у НААУ зібрали судову практику

Електросамокати, які стали звичним засобом міської мобільності, породжують правові питання після ДТП: відшкодування шкоди, відповідальність водіїв, доказування факту керування та визначення осіб, які мають відповідати за наслідки правопорушення.

9:21 Ср 24.06.26 618
Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми захисту

Дискусія

Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми…

Запровадження вивізного мита на природний камінь потребує правової оцінки з точки зору законодавчої процедури, конкурентного середовища, конституційних гарантій підприємництва та зобов’язань України за Угодою про асоціацію з ЄС.

16:22 Вт 23.06.26 331
Помічник адвоката чи інхаус-юрист: який шлях до адвокатури обрати?

Навчання

Помічник адвоката чи інхаус-юрист: який шлях до адвокатури обрати?

Помічник адвоката і юрист із корпоративного сектору мають різний старт перед входом в адвокатуру, але обом потрібно розуміти, як складати іспит, чи потрібне стажування і як будувати перший рік практики.

9:14 Вт 23.06.26 481
Воєнний стан змінив адміністративні спори — підсумки IUS PUBLICUM 2026

Cудова практика

Воєнний стан змінив адміністративні спори — підсумки IUS PUBLICUM 2026

Під час воєнного стану в адміністративному судочинстві змінилися акценти: до податкових спорів, справ про доступ до публічної інформації, захист персональних даних та оскарження нормативно-правових актів додалися мобілізаційні питання, оскарження рішень ТЦК та СП, спори щодо відстрочок, проходження військової служби, санкцій і нових управлінських обмежень.

11:32 Пн 22.06.26 537

Вестник:№5 травень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл