Адвокати з честю виконують місію не тільки у захисті прав громадян, а й з оборони країни – Денис Маслов | НААУ

Адвокати з честю виконують місію не тільки у захисті прав громадян, а й з оборони країни – Денис Маслов

Різне
17:16 Пн 19.12.22 2009 Переглядів
Версія для друку

До Дня адвокатури України Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила почесні нагороди Національної асоціації адвокатів України Народним депутатам, які активно відстоювали інтереси інституту адвокатури у парламенті.

Нагрудний знак НААУ «Видатний адвокат України» отримав Народний депутат, Голова Комітету ВРУ з питань правової політики Денис Маслов.

Лідія Ізовітова підкреслила – те, що саме адвокат очолює важливий у впровадженні законодавчих змін у сфері правової політики Комітет парламенту, свідчить про повагу та авторитет адвокатури у Верховній Раді та суспільстві загалом.

«Я натомість хотів би подякувати вам за те, що окрім своєї важливої місії щодо захисту прав осіб сьогодні представники адвокатури долучені до іншої не менш важливої місії з оборони нашої країни. Звичайно, багато представників цієї професії як частина активного громадянського суспільства цілого українського народу з перших днів війни ще з 2014 року були долучені до захисту країни, взявши в руки зброю. Це посилилось з повномасштабною збройною агресією. І дійсно величезний вклад зробили адвокати і продовжують робити і в захисті країни, і в долученні до волонтерської діяльності. Це надзвичайно важлива місія сьогодні, яку з честю і гідністю виконують представники адвокатури», - наголосив Денис Маслов.

Нагадаємо, згідно із Положенням про заохочувальні відзнаки НААУ, нагрудним знаком «Видатний адвокат» нагороджуються адвокати України за значні здобутки в професії, вагомий внесок в розвиток адвокатського самоврядування та професії адвоката в цілому, за активну участь у суспільному житті, становлення правової держави та реальне втілення принципу верховенства права.

Популярні новини

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 258

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 1934

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 2000

Законодавство

Місцеве самоврядування: огляд останніх законодавчих новел

З жовтня 2023 року по березень 2024 року розроблено та прийнято велику кількість законодавчих актів, що стосуються вирішення стратегічних завдань державних органів та органів місцевого самоврядування. Більшість з них пов’язані з подоланням наслідків воєнних дій в Україні.

11:34 Чт 11.04.24 2061

Дискусія

Усиновлення дітей за кордоном прокоментувала голова Комітету НААУ

Національне законодавство надає перевагу усиновлення українським громадянам. Разом із тим, коли вичерпано такі можливості, дітей можуть усиновити і іноземці. В умовах повномасштабного вторгнення, коли чимало дітей опинилися за кордоном, питання набуло особливого значення.

16:12 Ср 10.04.24 3338

Законодавство

Економічне бронювання краще за невизначеність, - голова Комітету…

Концепція економічного бронювання військовозобов’язаних працівників українськими підприємствами, яку мають утілити у проекті Закону №10449 про посилення мобілізації, покликана збільшити надходження коштів для потреб армії. Чого від неї чекати?

14:54 Ср 10.04.24 4242

Різне

Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22

НААУ повідомляє про те, що Київський окружний адміністративний суд прийняв до нового розгляду позовну заяву в адміністративній справі № 640/1859/22 за позовом Плескача В`ячеслава Юрійовича до Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» в особі Ради адвокатів України, за участю третьої особи Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

13:47 Вт 09.04.24 4693

Cудова практика

Хай спробують, а ми подивимось, - заступник голови ВС про…

«Якщо йдеться про те, чи можуть адвокати використовувати штучний інтелект для того, щоб створювати документи, які вони подадуть у судовому процесі, то, мабуть, тільки практика буде критерієм істини».

13:12 Вт 09.04.24 3552

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл