Міжнародні організації високо оцінюють стандарти діяльності адвокатури в Україні – Лідія Ізовітова | НААУ

Міжнародні організації високо оцінюють стандарти діяльності адвокатури в Україні – Лідія Ізовітова

Різне
13:22 Пт 16.12.22 804 Переглядів
Версія для друку

«За роки існування нам вдалося побудувати самоврядну професійну незалежну від держави організацію – Національну асоціацію адвокатів України, яка демонструє найвищі стандарти діяльності адвокатури. Це підтверджують провідні міжнародні юридичні організації, які дбають саме про європейські стандарти», - на цьому наголосила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час засідання Ради адвокатів України 16 грудня 2022 року, присвячене Дню адвокатури України.

Під час свого виступу вона нагадала історію становлення української адвокатури, розповіла про досягнення за 10 років створення НААУ та окреслила проблемні питання, які стосуються розвитку адвокатури, в тому числі, стану адвокатури в період запровадженого воєнного стану.

«Нова історія для української адвокатури розпочалась 24 лютого 2022 року. Завдяки розвинутій системі органів адвокатського самоврядування з перших днів нам вдалося організувати ланцюг адвокатської взаємодії. Регіональні ради адвокатів надають допомогу адвокатам та їх родинам, в тому числі, безоплатну правову допомогу переміщеним особам та військовим, працюючи в цілодобовому режимі», - зазначила Лідія Ізовітова.

Голова НААУ, РАУ підкреслила і той факт, що міцну та активну позицію української адвокатури високо оцінюють міжнародні організації. Так, під час Пленарної сесії ССВЕ, вручаючи нагороду НААУ з прав людини 2022 року, Президент ССВЕ Джеймс МакГілл заявив, що НААУ демонструє найкращі стандарти діяльності адвокатури, організованої у сильну незалежну асоціацію адвокатів.

«Це одна із самих високих оцінок нашої діяльності. І вже ніхто не може нам сказати, що щось в нашій організації не відповідає європейським стандартам. Організація, яка дбає саме про європейські стандарти в адвокатурі, висловила, що наші стандарти організації адвокатської діяльності є найвищими», - сказала Лідія Ізовітова.

Популярні новини

Адвокатська практика

Індивідуально, АБ чи АО? Яку форму адвокатської діяльності обрати…

За законом адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання. Яку краще обрати?

17:51 Ср 28.02.24 1923

Навчання

Аспекти структурування компаній: інструменти юриста

Для успішного корпоративно-податкового структурування ІТ-бізнесу юрист має володіти знаннями в галузях англійського права, податкового, валютного, інвестиційного, антикорупційного законодавста, а також застосовувати їх для розроблення ефективних структур.

16:52 Ср 28.02.24 1196

Дискусія

Як запобігти булінгу у школах під час війни: поради адвоката

Під час війни, на жаль, не зникли прояви агресії та цькування серед дітей та педагогів. І одним із першочергових завдань організації освітнього процесу в умовах воєнного стану є забезпечення безпечного середовища як сукупності умов, що унеможливлюють заподіяння фізичної, майнової та моральної шкоди.

11:36 Ср 28.02.24 1575

Війна

Адвокату посмертно присвоєно звання Герой України

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, самовіддане служіння Українському народові Юрію Сікиринському присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

9:12 Ср 28.02.24 1954

Доступ до професії

Суддя може стати адвокатом? ВРП «відступила» від висновку ВС

Вища рада правосуддя зробила висновок, що отримання суддею свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю з одночасним зупиненням такого права не порушує вимог несумісності. Втім, це не узгоджується із позицією Великої Палати Верховного Суду.

16:36 Вт 27.02.24 3487

Анонс

День відкритих дверей проводить Факультет адвокатури НЮУ ім.…

Особливості вступу, спеціальності та майнори, особливості навчального процесу, перспективи проходження практики та працевлаштування, матеріально-технічна база та науково-педагогічний склад.

9:43 Вт 27.02.24 3166

Підтримка

Дякуємо за непохитну підтримку: відзначаємо два роки мужності та…

Сьогодні, в другу річницю початку війни, що була розпочата росією проти України, ми, Національна асоціація адвокатів України, з глибокою вдячністю та повагою згадуємо масштаб підтримки, яку юридична спільнота з усього світу надала українській адвокатурі в ці важкі часи.

20:26 Сб 24.02.24 6212

Анонс

Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів

Для участі у II Турнірі із судових дебатів серед студентів-юристів, який у 2024 році організовує Національна асоціація адвокатів України, відібрано 48 учасників з різних регіонів України. Це на третину більше, ніж торік.

17:19 Пт 23.02.24 7356

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл