Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ привітала Анара Багірова з обранням на посаду Голови Колегії адвокатів Азербайджану

НААУ привітала Анара Багірова з обранням на посаду Голови Колегії адвокатів Азербайджану

Адвокатура
18:25 Вт 06.12.22 825 Переглядів
Версія для друку

Шановний пане Анаре та адвокати Азербайджанської Республіки!

Від імені Національної асоціації адвокатів України та мене особисто щиро вітаю Вас із обранням на посаду Голови Колегії адвокатів Азербайджанської Республіки.

Ми пишаємось багаторічною співпрацею та дружбою з Колегією адвокатів Азербайджанської Республіки. Особливо відчутна підтримка азербайджанських колег з початком повномасштабної збройної агресії проти України. Ви одними з перших простягли руку допомоги українським адвокатам. За лічені дні Ви організували збір коштів та передали їх до Благодійного фонду НААУ, а Ваші численні листи підтримки і досі гріють серце всій адвокатській спільноті.

Азербайджанські адвокати довірили Вам вже вдруге цю відповідальну посаду Голови Колегії адвокатів Азербайджану на п’ятирічний термін. Це говорить про велику підтримку та визнання Вашої наполегливої праці. Результати її дійсно вражаючі – у 2022 році Колегія адвокатів Азербайджанської Республіки отримала статус члена-спостерігача Ради адвокатських і правничих товариств Європи (CCBE).

Ми переконані, що Ваш багаторічний досвід, професійність та принциповість служитимуть на подальше укріплення адвокатури Азербайджану та становлення її престижу на міжнародній арені.

З повагою, Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України                                                       Лідія Ізовітова 

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл