Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана підписали Меморандум про співпрацю

НААУ та Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана підписали Меморандум про співпрацю

Адвокатура
17:03 Пт 02.12.22 1046 Переглядів
Версія для друку

1 грудня 2022 року Національна асоціація адвокатів України та Навчально-науковий інститут «Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» уклали Меморандум про співробітництво.

Сторони домовилися про обмін інформацією і досвідом, здійснення наукової та практичної діяльності задля забезпечення принципу верховенства права, захисту прав і свобод людини, розвитку юридичної науки в Україні. 

Документ передбачає створення єдиного інформаційного простору, розроблення спільних наукових ресурсів і рекомендацій щодо проєктів законів та інших нормативно-правових актів, навчальних програм.

Планується проведення консультацій у галузі публічно-правових відносин, адміністративного права, податкового та митного права, захисту прав учасників адміністративних правовідносин, проведення спільних наукових i практичних конференцій та інших заходів.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл