9 грудня у НААУ відбудеться експертна дискусія «Стратегія імплементації Конвенції Ов’єдо в законодавство України» | НААУ

9 грудня у НААУ відбудеться експертна дискусія «Стратегія імплементації Конвенції Ов’єдо в законодавство України»

Анонс
13:10 Пн 28.11.22 597 Переглядів
Версія для друку

Комітет медичного та фармацевтичного права та біоетики НААУ та Вища школа адвокатури НААУ спільно з Науково-дослідним інститутом приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України проводитимуть експертну дискусію на тему «Стратегія імплементації Конвенції Ов’єдо в законодавство України», приурочену до Дня прав людини (10 грудня).

Дата і час проведення: 9 грудня, 15:00.

Формат заходу: онлайн (Zoom, Facebook НААУ, YouTube ВША).

Мета заходу: визначити роль і значення Конвенції Ов’єдо для національної правової системи, презентувати авторську стратегію імплементації її у нормативно-правову базу України, а також обговорити ключові інститути, які є предметом регламенту Конвенції Ов’єдо, крізь призму доктрини, судової практики та вітчизняного законодавства.

Робота заходу відбуватиметься у трьох панелях:

1. Гідність, приватність, інформованість, особиста недоторканність як основоположні цінності Конвенції Ов’єдо.

2. Правовий режим анатомічних матеріалів людини усфері трансплантації

3. Правова охорона ембріона та наукові дослідження.

До участі в заході запрошуються представники медичної і правової доктрини та практики, сферою професійного інтересу яких є медичне право, фармацевтичне право, біоетика, правове забезпечення системи охорони здоров’я, органів влади, громадських об’єднань, студентство, засоби масової інформації.

Для участі у дискусії необхідно зареєструватися за посиланням.

Реєстрація відкрита до 18.00 год. 07 грудня 2022 року. Усім учасникам буде надіслано індивідуальне запрошення і детальну програму заходу.

Для учасників, які не встигнуть зареєструватися, є можливість перегляду дискусії у трансляції на сторінці НААУ у Facebook та YouTube ВША).

Для додаткової інформації просимо звертатися:

голова оргкомітету Сенюта Ірина (0676707033);

контактна особа Терешко Христина (0677313035).

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1019

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 1528

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 1398

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 2637

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 4006

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 4025

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 5670

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 4763

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл