Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ демонструє найкращі стандарти діяльності адвокатури, організованої у сильну незалежну асоціацію адвокатів – Президент ССВЕ

НААУ демонструє найкращі стандарти діяльності адвокатури, організованої у сильну незалежну асоціацію адвокатів – Президент ССВЕ

Адвокатура
12:00 Пн 28.11.22 397 Переглядів
Версія для друку

25 листопада 2022 року в м. Брюссель під час Пленарної сесії ССВЕ Національна асоціація адвокатів України отримала нагороду CCBE з прав людини 2022 року за видатну та невтомну відданість на користь прав людини та верховенства права в Україні.

Момент вручення Нагороди став миттю солідарності Європейських адвокатур з українськими колегами.

Президент ССВЕ Джеймс МакГілл, відзначаючи здобутки Національної асоціації адвокатів України, заявив: «Для нас велика честь бачити разом з нами керівництво  Національної асоціації адвокатів України. Протягом багатьох років ми підтримували тісні робочі стосунки з НААУ і впевнені, що вони стануть ще тіснішими, враховуючи прогрес України як країни-кандидата до повноправного членства в ЄС.

Ми всі мали привілей бути свідками величезної ролі, яку відіграє НААУ, представляючи адвокатів України та через них допомагаючи своїм громадянам під час цієї незаконної війни. Я мав честь бути присутнім на засіданні Ради адвокатів України і можу підтвердити з особистого досвіду, що НААУ демонструє найкращі стандарти діяльності адвокатури, організованої у сильну незалежну асоціацію адвокатів.

Завжди, і особливо, коли триватиме робота з відновлення України, з адвокатурою необхідно проводити консультації щодо будь-яких пропозицій стосовно питань її діяльності, верховенства права та здійснення правосуддя».

Нагадаємо, що в 2022 році нагороду ССВЕ з прав людини було вручено Національній асоціації адвокатів України та українському адвокату Надії Волковій.

Більш детальна інформація про нагороду та попередніх переможців доступна за посиланням:  https://www.ccbe.eu/actions/human-rights-portal/human-rights-award/

Рада адвокатів і юридичних товариств Європи (CCBE), заснована в 1960 році, є міжнародною асоціацією, яка з моменту свого створення була в авангарді просування поглядів європейських адвокатів і захисту правових принципів, на яких базується демократія та верховенство права.

CCBE представляє європейські адвокатські асоціації в їхніх спільних інтересах перед європейськими та іншими міжнародними установами. Регулювання професії, захист верховенства права, прав людини та демократичних цінностей є найважливішими місіями CCBE. Сфери особливої уваги включають право на доступ до правосуддя, оцифрування процесів правосуддя, розвиток верховенства права та захист клієнта через просування та захист основних цінностей професії.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл