НААУ з 10-річчям привітав Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України Андрій Клочко | НААУ

НААУ з 10-річчям привітав Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України Андрій Клочко

Адвокатура
19:36 Чт 17.11.22 793 Переглядів
Версія для друку

З нагоди 10-річчя з дня створення НААУ адвокатську спільноту привітав Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України Андрій Клочко.

Народний депутат наголосив, що Національна асоціація адвокатів України – авторитетна професійна організація, яка за дуже короткий в історичному вимірі часу строк, здобула високу повагу в Україні та світі.

«Ви пройшли надзвичайно складний шлях професійного становлення, докладаючи максимум зусиль для утвердження в Україні принципів верховенства права, поваги до Закону, забезпечення дотримання прав та свобод людини і громадянина. Долаючи виклики та перешкоди, ставали лише сильнішими, ще більш згуртованими та професійними», - йдеться у привітанні.

Андрій Клочко також зазначив, що окремої відзнаки заслуговує активна діяльність Національної асоціації адвокатів України у питанні вдосконалення чинного законодавства країни, приведення його у відповідність до кращих світових практик та стандартів. Він побажав українській адвокатурі єдності, витримки та нових професійних здобутків.

Перегляд файлу: Вітання Голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України

 

Популярні новини

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 473

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 742

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 860

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 581

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 522

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1528

Адвокатура

Європейські юристи вивчатимуть досвід українського електронного…

Україна сьогодні має унікальні технологічні рішення у сфері судочинства. Тож інформаційне та наукове співробітництво в процесі її інтеграції до європейської спільноти може стати корисним для юристів усіх країн.

12:53 Ср 31.05.23 518

Анонси

Адвокатам пояснять алгоритм захисту прав дітей у спорах щодо…

8 червня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему: «Спори про стягнення додаткових витрат на дитину: на що звертати увагу для досягнення позитивного результату?».

16:46 Вт 30.05.23 798

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл