Вітання з нагоди 10-ої річниці створення Національної асоціації адвокатів України | НААУ

Вітання з нагоди 10-ої річниці створення Національної асоціації адвокатів України

Різне
8:55 Чт 17.11.22 1040 Переглядів
Версія для друку

Шановні колеги!

17 листопада 2022 року Національна асоціація адвокатів України - єдина професійна організація адвокатів відзначає 10-річчя від дня створення.

За ці роки нам вдалося побудувати потужну, консолідовану  та реально працюючу самоврядну інституцію, яка об’єднала вже понад 65 тисяч адвокатів.

Ми гідно долаємо виклики, які постають перед нашою організацією - забезпечуємо безперервність і стабільність діяльності органів адвокатського самоврядування, не зраджуємо принципам і засадам адвокатської професії, утверджуємо її  авторитет і престиж в Україні та за її межами.

Допомога  пораненим та сім’ям загиблих під час воєнних дій адвокатів,  допомога адвокатам, які  втратили житло,  переселенцям і біженцям – одна із сторінок  наполегливої діяльності НААУ.

Історія сьогоденного розвитку конституційного інституту адвокатури вже стала історію нашого успіху в розбудові незалежної України. Цьому успіху ми завдячуємо консолідованій  позиції кожного з вас.

З нагоди 10-літнього ювілею створення Національної асоціації адвокатів України щиро бажаю всім Вам постійного професійного зростання, досягнення поставлених цілей та амбітних планів.

 

З повагою,

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 401

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 386

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 1951

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3395

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3113

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3225

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4818

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл