Рада адвокатів України провела спеціальне засідання | НААУ

Рада адвокатів України провела спеціальне засідання

Адвокатура
18:03 Пт 11.11.22 2078 Переглядів
Версія для друку

11 листопада відбулося спеціальне онлайн-засідання Ради адвокатів України. У засіданні взяли участь члени РАУ і керівники регіональних рад адвокатів, народні депутати Верховної Ради України - Голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури Володимир Ватрас, члени Комітету Верховної Ради з питань правової політики – Роман Бабій, Валерій Божик, Микола Стефанчук, Максим Дирдін.

Учасники засідання з’ясовували «чи є планом відновлення інституту адвокатури пропозиції робочої групи «Юстиція» при Національній раді з відновлення України від наслідків війни».

У Ради адвокатів України виникли сумніви щодо самого існування робочої групи «Юстиція» у зв’язку з ненаданням інформації Міністерством юстиції України, Кабінетом Міністрів України, Офісом реформ, Національною радою з відновлення України від наслідків війни, за розпорядженням якого органу її створено, хто очолює, про персональний склад групи та діяльність.

Робоча група «Юстиція», якщо вона дійсно існує в межах діяльності Національної ради з відновлення України від наслідків війни, створена без участі представників адвокатури. Така робоча група «Юстиція» не повноважна розробляти та вносити пропозиції щодо удосконалення конституційного інституту адвокатури. Удосконаленням інституту адвокатури у межах Стратегії розвитку органів правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки займається Комісія з питань правової реформ, яка створена Указом Президента України.

Члени РАУ, оцінюючи опубліковані пропозиції РГ «Юстиція», висловили припущення, що її пропозиції є провокативними, несуть  ідеї федералізації нашої унітарної країни, руйнівні євроінтеграційні ризики для нашої держави, яка лише нещодавно отримала статус кандидата на вступ до ЄС, ведуть до підриву національних інтересів та шкодять репутації держави, у зв’язку з чим РАУ звернеться до правоохоронних органів.

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1108

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 305

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 583

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 890

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 951

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 637

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 599

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1620

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл