Пішов з життя Олександр Вадимович Гунченко | НААУ

Пішов з життя Олександр Вадимович Гунченко

Сумна звістка
11:11 Пн 07.11.22 2503 Переглядів
Версія для друку

6 листопада 2022 року на 53 році пішов з життя наш колега, талановитий адвокат, кандидат юридичних наук, заступник голови Ради адвокатів Харківської області Олександр Вадимович Гунченко.

Прекрасний товариш, чудовий сім’янин, професіонал з великої літери Олександр Вадимович досяг чималих результатів у правозастосовчій та науковій діяльності.

З 2003 року і до кінця життя він здійснював адвокатську діяльність. Основним напрямом якої був захист підозрюваного, звинуваченого, засудженого у кримінальних справах, представлення інтересів потерпілого.  Протягом всієї адвокатської практики постійно надавав правову допомогу на умовах Pro bono малозабезпеченим верствам населення, яким надавав перевагу.

Педагогічну діяльність розпочав 2020 року, працюючи старшим викладачем кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології  Харківського національного університету внутрішніх справ.

Олександр Вадимович Гунченко активно співпрацював із засобами масової інформації, надавав дієву юридично-правову підтримку журналістам та ветеранському руху, був членом редакційної колегії журналу «Кадровик light» ТОВ «Пресс Альянс». Він був членом Харківської обласної колегії адвокатів, Союзу адвокатів України, Спілки юристів України, Національної спілки журналістів України.

Довгі роки працював в органах адвокатського самоврядування, обіймав посаду заступника голови Ради адвокатів Харківської області, був  заступником Харківського регіонального відділення Спілки адвокатів України, очолював представництво Національної асоціації адвокатів України в Державі Ізраїль.

Високий професіоналізм та активну громадянську позицію Олександра Вадимовича було справедливо відзначено багатьма нагородами, зокрема Подякою Прем’єр-міністра України, Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації, Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава», Почесними грамотами Харківської обласної ради, Подяками Харківського міського голови, Орденом НААУ «Видатний адвокат України», Почесними грамотами НААУ, ВККА, Союзу юристів України, Союзу адвокатів України, Харківської обласної колегії адвокатів тощо.  

Адвокатська спільнота понесла важку і непоправну втрату. Відвертий, принциповий, чуйний і справедливий - таким ми пам’ятатимемо нашого колегу Олександра Вадимовича Гунченка.

Національна асоціація адвокатів України висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та учням Олександра Вадимовича – всім, хто його любив, цінив і поважав.   

 
 

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 452

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 433

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 1992

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3440

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3152

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3265

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4857

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл