Пішов з життя Олександр Вадимович Гунченко | НААУ

Пішов з життя Олександр Вадимович Гунченко

Сумна звістка
11:11 Пн 07.11.22 2229 Переглядів
Версія для друку

6 листопада 2022 року на 53 році пішов з життя наш колега, талановитий адвокат, кандидат юридичних наук, заступник голови Ради адвокатів Харківської області Олександр Вадимович Гунченко.

Прекрасний товариш, чудовий сім’янин, професіонал з великої літери Олександр Вадимович досяг чималих результатів у правозастосовчій та науковій діяльності.

З 2003 року і до кінця життя він здійснював адвокатську діяльність. Основним напрямом якої був захист підозрюваного, звинуваченого, засудженого у кримінальних справах, представлення інтересів потерпілого.  Протягом всієї адвокатської практики постійно надавав правову допомогу на умовах Pro bono малозабезпеченим верствам населення, яким надавав перевагу.

Педагогічну діяльність розпочав 2020 року, працюючи старшим викладачем кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології  Харківського національного університету внутрішніх справ.

Олександр Вадимович Гунченко активно співпрацював із засобами масової інформації, надавав дієву юридично-правову підтримку журналістам та ветеранському руху, був членом редакційної колегії журналу «Кадровик light» ТОВ «Пресс Альянс». Він був членом Харківської обласної колегії адвокатів, Союзу адвокатів України, Спілки юристів України, Національної спілки журналістів України.

Довгі роки працював в органах адвокатського самоврядування, обіймав посаду заступника голови Ради адвокатів Харківської області, був  заступником Харківського регіонального відділення Спілки адвокатів України, очолював представництво Національної асоціації адвокатів України в Державі Ізраїль.

Високий професіоналізм та активну громадянську позицію Олександра Вадимовича було справедливо відзначено багатьма нагородами, зокрема Подякою Прем’єр-міністра України, Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації, Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава», Почесними грамотами Харківської обласної ради, Подяками Харківського міського голови, Орденом НААУ «Видатний адвокат України», Почесними грамотами НААУ, ВККА, Союзу юристів України, Союзу адвокатів України, Харківської обласної колегії адвокатів тощо.  

Адвокатська спільнота понесла важку і непоправну втрату. Відвертий, принциповий, чуйний і справедливий - таким ми пам’ятатимемо нашого колегу Олександра Вадимовича Гунченка.

Національна асоціація адвокатів України висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та учням Олександра Вадимовича – всім, хто його любив, цінив і поважав.   

 
 

Популярні новини

Взаємодія

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

18:45 Вт 26.09.23 122

Підтримка

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

14:46 Вт 26.09.23 309

Анонс

Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

11:17 Вт 26.09.23 1112

Законодавство

Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…

Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

14:00 Пн 25.09.23 1249

Дискусія

Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)

Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

16:22 Пт 22.09.23 1815

Анонс

Родинам постраждалих адвокатів зберуть кошти на благодійному…

У Національній асоціації адвокатів України відбудеться благодійний вечір «Творчість адвокатів під час війни». Зібрані кошти будуть направлені на допомогу родинам адвокатів, які постраждали внаслідок воєнної агресії проти Україні.

12:45 Пт 22.09.23 1624

Гарантії діяльності

Інформацію про порушення прав адвокатів систематизують

Факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, мають узагальнюватися у тематичні дайджести, оприлюднюватися і регулярно надсилатися відповідальним органам для реагування.

10:32 Пт 22.09.23 1976

Дискусія

В Україні дослідили ризики повернення дітей, депортованих до РФ

Намагаючись возз’єднатися із дітьми, які були насильно вивезені з тимчасово окупованих територій до РФ, батьки вимушені комунікувати з органами влади країни-агресора. Але як досягти бажаної мети і при цьому не наразитися на відповідальність за співпрацю з ворогом?

14:10 Чт 21.09.23 1124

Вестник:№7-8 липень-серпень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл