Співпраця НААУ з Правничим співтовариством Англії та Уельсу і Асоціацією адвокатів Чехії виходить на новий рівень | НААУ

Співпраця НААУ з Правничим співтовариством Англії та Уельсу і Асоціацією адвокатів Чехії виходить на новий рівень

Різне
11:00 Чт 03.11.22 833 Переглядів
Версія для друку

Під час щорічної конференції Міжнародної асоціації юристів (ІВА) в Маямі (США) відбулась робоча зустріч заступника Голови Національної асоціації адвокатів України Валентина Гвоздія з новообраним президентом Правничого співтовариства Англії та Уельсу Лубна Шуя та Президентом Асоціації адвокатів Чехії Робертом Немецом.

Предметом переговорів стала подальша співпраця асоціацій в частині надання доступу до ринку юридичних послуг у Великої Британії та Чехії українським адвокатам.

Так, 26 вересня 2022 року у Лондоні пройшов ярмарок вакансій, організований та проведений Правничим співтовариством Англії та Уельсу (Law Society of England and Wales) спільно з Національною асоціацією адвокатів України. Захід дав змогу українським адвокатам зустрітися з  представниками юридичних фірм та департаментів, навчальних закладів та шкіл англійської мови, дізнатися більше про доступні для них вакансії та ініціативи. Він став чудовою можливістю налагодити корисні зв’язки з широким колом організацій юридичної галузі. Під час зустрічі було домовлено повторно провести такий захід в майбутньому.

У свою чергу, адвокати Чехії надають значну благодійну допомогу постраждалим від війни українським адвокатам. Також вони продовжуватимуть всіляко сприяти в отриманні нашими колегами статусу адвоката іноземної держави в Чехії.

Популярні новини

Дискусія

Як змінився ринок юридичних послуг розповів голова Комітету НААУ

Ситуація на ринку юридичних послуг, якщо порівнювати із 2022 роком, значно покращилась. Водночас, не спостерігається і значного дефіциту правників.

15:57 Вт 18.06.24 856

Законодавство

Коли в Україні зʼявиться Містобудівний кодекс?

Робоча група при Комітеті ВР з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провела публічні обговорення, розробила пропозиції та розпочала підготовку Концепції Містобудівного кодексу України.

14:43 Вт 18.06.24 920

Доступ до професії

Нюанси відповідальності за несвоєчасне підвищення кваліфікації…

Невиконання адвокатом вимог з підвищення кваліфікації є триваючим дисциплінарним проступком. Він припиняється або отриманням відповідного електронного сертифікату (що підтверджує виконання вимог), або притягненням особи, винної у невиконанні професійного обов’язку, до дисциплінарної відповідальності.

17:36 Пт 14.06.24 8217

Дискусія

Як захистити права добросовісних набувачів у спорах про повернення…

Осіб, які придбали майно у власників, що не мали права на відчуження цього майна, називають «добросовісними набувачами». Як захистити їхні права у категорії спорів про повернення цього майна у державну власність?

11:58 Чт 13.06.24 9158

Дискусія

Нормотворчі ініціативи щодо політичних партій дослідили на…

Інститут політичних партій у демократичному суспільстві є колективним інструментом вираження політичної волі. І партії повинні мати можливість повною мірою реалізовувати право на свободу об’єднань і вільне висловлювання думок.

15:43 Ср 12.06.24 9882

Навчання

Сімейні спори заради відстрочки від мобілізації суперечать…

Виклики воєнного стану безпосередньо впливають на суспільні відносини та формування судової практики, в тому числі, і в сімейних спорах. Але найкращі інтереси дитини залишаються головним критерієм при ухваленні судами рішень.

12:41 Ср 12.06.24 10186

Cудова практика

Суд спростував тезу про дискримінаційний характер підвищення…

Адвокат, виконуючи протягом року обов’язок з підвищення свого професійного рівня, має можливість самостійно, без обмежень, на власний розсуд обрати той чи інший спосіб (усього їх чотирнадцять) підвищення кваліфікації.

11:52 Ср 12.06.24 10209

Гарантії діяльності

Щодо тиску НАЗК на суддів КС: заява Ради адвокатів України

11 червня Національне агентство з питань запобігання корупції поширило на своєму сайті новину під заголовком «Чи мають декларуватися члени кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури: на чий бік стане КСУ?», у якій закликало громадськість, журналістів та міжнародних партнерів уважно стежити за розглядом у Конституційному Суді України скарги члена Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Оксани Бухтоярової щодо конституційності деяких положень Закону України «Про запобігання корупції». Засідання КСУ за цією справою має відбутися о 10 годині 12 червня 2024 року.

8:48 Ср 12.06.24 8867

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл