Офіційний представник НААУ взяв участь у щорічній конференції Law Society of Scotland | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Офіційний представник НААУ взяв участь у щорічній конференції Law Society of Scotland

Різне
15:00 Вт 25.10.22 2127 Переглядів
Версія для друку

Офіційний представник НААУ в Шотландії, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії Олександр Черних взяв участь у щорічній конференції Law Society of Scotland, яку відкривала Лорд - адвокат Шотландії Дороті Бейн.

У рамках конференції обговорювалися питання професіональної етики та міжнародного кримінального переслідування осіб, причетних до вчинення воєнних злочинів на території України, а також виклики, які стоять перед професійною спільнотою адвокатів у сучасних кризових умовах.

За результатами зустрічі між адвокатурою України та Шотландії досягнуто низку домовленостей щодо проведення заходів з підвищення кваліфікації та залучення українських адвокатів до життя юридичної спільноти Британії.

Олександр Черних подякував керівництву LSS - Президенту Мюрею Етерінгтону, віце-президенту Шейлі Вебстер та виконавчому директору Даян МакГіффен за підтримку, яка надається українським адвокатам. Він акцентував особливу увагу на спеціальних програмах, що працюють сьогодні для професійної інтеграції наших колег.

На знак вдячності українські колеги передали шотландським колегам «адвокатський шеврон», який використовують українські адвокати-волонтери «Адвобат».

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ 

Популярні новини

НСРД щодо адвоката: ЄСПЛ вказав на потребу обґрунтування пропорційності мети

Cудова практика

НСРД щодо адвоката: ЄСПЛ вказав на потребу обґрунтування…

Коли суд санкціонує негласні дії «загальними словами», без прив’язки до конкретних обставин справи, і просто дублює формули слідства про «істотну значущість» та «неможливість інакше», такий дозвіл не працює як реальна гарантія від свавільного втручання в приватність.

15:08 Ср 11.02.26 417
Чому зниження шлюбного віку позбавлене правової логіки

Дискусія

Чому зниження шлюбного віку позбавлене правової логіки

Хоча до 2012 року в сімейному законодавстві й існувала норма, що за певних обставин дозволяла дітям укладати шлюб з 14 років, її повернення до українського законодавства суперечило б міжнародним зобовʼязанням і логіці закону про кримінальну відповідальність.

13:57 Ср 11.02.26 274
Досьє адвоката та досьє лобіста: як розмежувати?

Дискусія

Досьє адвоката та досьє лобіста: як розмежувати?

Поєднання адвокатської та лобістської діяльності можливе виключно за умов чіткого розмежування правових режимів. Адвокатська таємниця не може бути обмежена через запровадження інституту лобіювання, адже вона є фундаментальною гарантією незалежності адвокатури та довіри до професії.

12:41 Вт 10.02.26 346
Посібник з гендерної політики представили у НААУ

Видання

Посібник з гендерної політики представили у НААУ

Комітет НААУ з питань гендерної політики підготував методичні рекомендації для адвокатів «Гендерна політика та врядування в юридичній практиці». Видання покликане дати практичні орієнтири для роботи з гендерно чутливими питаннями у правозастосуванні.

14:59 Пн 09.02.26 480
Триває діалог між НААУ та Європейською Комісією на шляху до ЄС

Євроінтеграція

Триває діалог між НААУ та Європейською Комісією на шляху до ЄС

Національна асоціація адвокатів України провела робочу зустріч у Брюсселі з Вольфгангом Нозаром (Wolfgang Nozar), керівником відділу «Державне управління, основи верховенства права та фінансова підтримка» Генерального директорату з питань розширення та східного сусідства (DG ENEST) Європейської Комісії.

18:31 Пт 06.02.26 727
Психологія харчування: як побудувати здорові стосунки з їжею

Навчання

Психологія харчування: як побудувати здорові стосунки з їжею

У стані хронічного стресу й під тиском «правил» про їжу люди втрачають контакт із голодом і ситістю та починають регулювати емоції через харчування — із заборонами, зривами, соромом і провиною. Як повернути здорові звички?

18:09 Пт 06.02.26 646
У Європарламенті презентували звіт про українську адвокатуру

Самоврядування

У Європарламенті презентували звіт про українську адвокатуру

Чи може тіньовий звіт про адвокатуру підміняти політичну рамку Дорожньої карти з питань верховенства права вимогами перебудови самоврядування? Де межа між підзвітністю і захопленням інституції? І як відповідати на наративи даними, а не враженнями?

14:34 Пт 06.02.26 1930
Повідомлення про розгляд справи №320/3145/26

Різне

Повідомлення про розгляд справи №320/3145/26

Розгляд справи №320/3145/26 відбудеться у Київському окружному адміністративному суді

14:24 Пт 06.02.26 1063

Вестник:№ 12 грудень 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл