Участь НААУ в V Міжнародному форумі адвокатів у Берліні | НААУ

Участь НААУ в V Міжнародному форумі адвокатів у Берліні

Різне
10:00 Пн 03.10.22 726 Переглядів
Версія для друку

29-30 вересня 2022 року в столиці Німеччини Берліні пройшов V Міжнародний форум адвокатів.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій та секретар РАУ Ігор Колесников представили Національну асоціацію адвокатів на цьому заході.

Лідія Ізовітова зробила доповідь на тему «Адвокатура в кризові часи». Під час цієї панелі експерти з США, Північної Африки, Азії та Європи обговорили важливість збереження професійної ролі адвокатів під час політичних змін, національних та міжнародних організацій адвокатів у кризові часи, обмінялися досвідом, кращими практиками та уроками, отриманими, зокрема в Україні.

Під час своєї доповіді Лідія Ізовітова розповіла, що останні 20 років в Україні відбувалися суцільні політичні зміни з різною амплітудою коливань. Проте, навіть в умовах такої політичної нестабільності Національна асоціація адвокатів України вже 10 років діє дуже динамічно і продуктивно, що свідчить про великий прорив у розвитку професії адвокатів. Зокрема, вона відзначила високий рівень діджиталізації в діяльності адвокатури України, як наприклад: ведення публічного Єдиного реєстру адвоката України в електронній формі; Електронний ордер адвоката; Електронний кабінет адвоката, який дає змогу адвокату сплачувати внески, з'єднатися з судом через систему EASYCON та надає адвокату інші сервіси.

Лідія Ізовітова наголосила, що навіть у складні часи російського збройного вторгнення в Україну, яке приносить стільки горя Україні та її громадянам,  адвокатура України продовжує діяти злагоджено і ефективно. Вона розповіла, що одним із головних напрямів діяльності адвокатів в цей період стала експертиза законопроєктів, які надходять з парламенту. Адже дуже важливо під час ухвалення законів про обмеження прав громадян не порушити допустимої межі, не порушити баланс. Важливо, щоб під формулою обмеження прав громадян у період воєнного часу не допустити їх знищення. Лише з 24 лютого цього року (період воєнного стану) адвокатура направила до парламенту 18 експертних висновків до різного роду законопроєктів.

«Користуюся нагодою, хочу звернутися до адвокатів різних країн і сказати слова подяки за підтримку та благодійну допомогу адвокатам України. Усім адвокатам, усім представникам правничих професій, які особисто надали підтримку для нас у ці дуже важкі місяці та продовжують це робити, ми надзвичайно вдячні та завжди пам'ятатимемо шляхетність і щедрість наших друзів у всьому світі. Солідарність професії, яка завжди була притаманна адвокатам, нині вийшла за межі держав, зміцнила нашу віру в місію адвокатури як захисника прав людини та захисника кожного адвоката, якого спіткало лихо в цей сумний для нас «час змін», - тепло подякувала пані Ізовітова усім присутнім на завершення своєї промови.

Популярні новини

Анонс

Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів

Для участі у II Турнірі із судових дебатів серед студентів-юристів, який у 2024 році організовує Національна асоціація адвокатів України, відібрано 48 учасників з різних регіонів України. Це на третину більше, ніж торік.

17:19 Пт 23.02.24 1332

Гарантії діяльності

Адвокатське декларування: про що свідчить мінливість позиції НАЗК?

Коли Конституційний Суд почав розглядати справу щодо подання декларацій представниками дисциплінарних органів адвокатури, у Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили про конституційну кризу та загрози усій системі декларування. Але раніше у цьому питанні чиновники мали зовсім іншу думку.

16:52 Пт 23.02.24 1479

Дискусія

Чому реєстраційні процедури не гарантують визнання державою права…

Аби не обмежувати себе строками позовної давності, органи прокуратури у земельних спорах почали підміняти віндикаційні позови негаторними. Це дало їм можливість переглядати підстави набуття права на землю будь-яким суб’єктом за будь-який період часу.

12:32 Пт 23.02.24 1685

Призначення

До протидії злочинам проти довкілля МРЕ долучилася представниця…

Міжнародній раді експертів з питань розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту (МРЕ), розширено сферу діяльності. До напряму протидії злочинам проти довкілля залучено заступницю голови Комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права Софію Шутяк.

11:31 Пт 23.02.24 1640

Видання

Судова практика у сімейних спорах: огляд рішень ВС

Висновки, викладені в постановах Верховного Суду, завжди викликають професійний інтерес у адвокатів, оскільки відображають критерії правильного застосування законодавства, беруться до уваги іншими судами та є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень.

16:46 Чт 22.02.24 2928

Дискусія

Ініціативи економічного бронювання оцінив голова комітету НААУ

Під час воєнного стану одним із найбільш актуальних питань залишається мобілізація та бронювання військовозобов’язаних працівників. Останнім часом почали говорити про економічне бронювання, яке покликане утворити стале джерело надходження коштів до держбюджету на утримання армії.

15:51 Чт 22.02.24 3004

Видання

Адвокатам дали рекомендації по роботі з трудовими договорами

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Найбільш поширеною формою реалізації цього права є трудовий договір - угода між працівником і роботодавцем.

14:37 Чт 22.02.24 3583

Анонс

Адвокатів запрошують дослідити права людини в епоху цифрових…

28 лютого 2024 року в рамках Тижня КіберШотландії у НААУ відбудеться конференція на тему «Соціальна справедливість і цифрова економіка: кібербезпека, крипторегуляція, ШІ, права людини в епоху цифрових технологій».

13:49 Чт 22.02.24 2575

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл