Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності – серед делегатів від України на AIPPI World Congress 2022

Заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності – серед делегатів від України на AIPPI World Congress 2022

Адвокатура 17:00 Вт 13.09.22 453 Переглядів Версія для друку

Голова UNBA NextGen, заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ, Сергій Барбашин взяв участь в AIPPI World Congress 2022. Захід організований Міжнародною асоціацією із захисту інтелектуальної власності.

На конгресі Міжнародна асоціації відзначила 125-ту річницю своєї діяльності. Крім того, на заході обговорювали питання важливості глобалізації та світової торгівлі, поєднання технологій (NFT) і мистецтва, а також судову практику у сфері інтелектуальної власності.

Під час конференції адвокатом проведені робочі зустрічі з адвокатами-практиками, юристами США, ЄС та інших країн. Також були погоджені спільні заходи для українських адвокатів з метою обміну знань щодо захисту прав інтелектуальної власності та судового процесу.

Міжнародна асоціація із захисту інтелектуальної власності, відома як AIPPI (Association Internationale pour la Protection de la Propriété Intellectuelle), - є провідною у світі некомерційною асоціацією, яка займається розробкою та вдосконаленням законодавства щодо захисту інтелектуальної власності. Це політично нейтральна некомерційна організація зі штаб-квартирою у Швейцарії, яка налічує понад 8000 членів зі 131 країни світу.

Комітет з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ, створений у вересні 2019 року з метою сприяння розвитку системи правової охорони і захисту інтелектуальної власності та задоволенню професійних потреб адвокатів у цій сфері.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування