Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності – серед делегатів від України на AIPPI World Congress 2022

Заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності – серед делегатів від України на AIPPI World Congress 2022

Адвокатура
17:00 Вт 13.09.22 601 Переглядів
Версія для друку

Голова UNBA NextGen, заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ, Сергій Барбашин взяв участь в AIPPI World Congress 2022. Захід організований Міжнародною асоціацією із захисту інтелектуальної власності.

На конгресі Міжнародна асоціації відзначила 125-ту річницю своєї діяльності. Крім того, на заході обговорювали питання важливості глобалізації та світової торгівлі, поєднання технологій (NFT) і мистецтва, а також судову практику у сфері інтелектуальної власності.

Під час конференції адвокатом проведені робочі зустрічі з адвокатами-практиками, юристами США, ЄС та інших країн. Також були погоджені спільні заходи для українських адвокатів з метою обміну знань щодо захисту прав інтелектуальної власності та судового процесу.

Міжнародна асоціація із захисту інтелектуальної власності, відома як AIPPI (Association Internationale pour la Protection de la Propriété Intellectuelle), - є провідною у світі некомерційною асоціацією, яка займається розробкою та вдосконаленням законодавства щодо захисту інтелектуальної власності. Це політично нейтральна некомерційна організація зі штаб-квартирою у Швейцарії, яка налічує понад 8000 членів зі 131 країни світу.

Комітет з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ, створений у вересні 2019 року з метою сприяння розвитку системи правової охорони і захисту інтелектуальної власності та задоволенню професійних потреб адвокатів у цій сфері.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл