КДКА Кіровоградської області запрошує на засідання 4 адвокатів через несплату внесків | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

КДКА Кіровоградської області запрошує на засідання 4 адвокатів через несплату внесків

Регіони
13:13 Чт 08.09.22 2063 Переглядів
Версія для друку

На розгляді дисциплінарної палати КДКА Кіровоградської області перебувають дисциплінарні справи стосовно адвокатів: Вербицької Олени Григорівни (свідоцтво № 367 від 01.06.2005 р., видане Миколаївської обласною КДКА), Кружкова Володимира Геннадійовича (свідоцтво № 450 від 22.05.2007 р., видане Миколаївської обласною КДКА), Проворова Івана Олександровича (свідоцтво № 000941 від 16.12.2015 р., видане Радою адвокатів Миколаївської області), Цуріка Михайла Вікторовича (свідоцтво № 001626 від 24.05.2019 р., видане Радою адвокатів Миколаївської області); порушені за поданнями Ради адвокатів Миколаївської області щодо несплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2021 рік.

Засідання дисциплінарної палати КДКА Кіровоградської області, на якому розглядатимуться справи стосовно зазначених адвокатів, відбудеться 14 вересня 2022 року. Початок засідання палати: о 15:00. Засідання проводитиметься за адресою: місто Кропивницький, вулиця Пашутінська, 63. У разі неявки адвокатів на засідання, розгляд здійснюватиметься за наявними матеріалами.

 

Популярні новини

Спроби дискредитувати адвокатів виходять за межі свободи слова — нарада IBA та НААУ

Дискусія

Спроби дискредитувати адвокатів виходять за межі свободи слова —…

17 вересня, в межах робочого візиту до України виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA) Марк Елліс відвідав Національну асоціацію адвокатів України, де відбулася робоча нарада з питань забезпечення гарантій адвокатської діяльності в Україні.

15:32 Чт 18.09.25 157
Дані з реєстрів про довіреності і заповіти скомпрометовані – НПУ

Різне

Дані з реєстрів про довіреності і заповіти скомпрометовані – НПУ

В ході тестування е-нотаріату встановлено факти наявності в тестовій (учбовій) версії скопійованих до певної дати усіх даних про довіреності, заповіти, документи, зареєстровані у Єдиному реєстрі довіреностей, Спадковому реєстрі.

13:54 Чт 18.09.25 192
Нацполіція покарала патрульних за побиття адвоката й передала справу до ДБР

Гарантії діяльності

Нацполіція покарала патрульних за побиття адвоката й передала…

Побиття адвоката поліцейськими в Одесі влітку цього року отримало належне реагування: після звернення НААУ обласне управління патрульної поліції провело службове розслідування, встановило винних, наклало на них дисциплінарні стягнення та передало матеріали до Державного бюро розслідувань.

12:17 Чт 18.09.25 434
IBA підтримала НААУ: адвокати не повинні ототожнюватися з клієнтами

Гарантії діяльності

IBA підтримала НААУ: адвокати не повинні ототожнюватися з клієнтами

Міжнародна асоціація юристів (International Bar Association, IBA) через Комісію з питань адвокатури направила лист на адресу голови Національної асоціації адвокатів України на підтримку позиції НААУ щодо захисту незалежності адвокатської професії та безпеки адвокатів.

15:43 Ср 17.09.25 365
Молодих адвокатів запрошують долучитися до розвитку адвокатського самоврядування

Анонс

Молодих адвокатів запрошують долучитися до розвитку адвокатського…

Молодіжний Комітет Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen оголошує конкурс до складу регіональних представників.

11:43 Ср 17.09.25 462
Адвокатів навчать захищати себе: у НААУ організували тренування з бойового самбо

Анонс

Адвокатів навчать захищати себе: у НААУ організували тренування з…

Оскільки адвокатська діяльність часто пов’язана з ризиками, питання особистої безпеки стає надзвичайно актуальним. Комітети НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів та з питань спортивного права та фізичної культури ініціювали проведення спеціального тренування з бойового самбо.

16:37 Вт 16.09.25 1117
Щирість, повага і довіра: що важливо у спілкуванні з військовими та ветеранами

Захист військових

Щирість, повага і довіра: що важливо у спілкуванні з військовими та…

Війна змінює людину не лише досвідом фронту чи втрат, а насамперед — уявленнями про безпеку, справедливість і межі власної витримки. Тому комунікація з військовими та ветеранами виходить за межі психологічної тематики і стає питанням суспільної культури, правозахисної практики та навіть професійної етики адвокатів.

14:17 Вт 16.09.25 279
НААУ заявляє про дискримінаційність змін до порядку відбору адвокатів для БПД

БПД

НААУ заявляє про дискримінаційність змін до порядку відбору…

Урядовий комітет під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Тараса Качки відхилив зауваження адвокатури; НААУ наголошує на порушенні європейських стандартів та готує судове оскарження у разі ухвалення постанови.

11:23 Вт 16.09.25 673

Вестник:№7-8 липень-серпень 2025 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл