Рішенням РАУ призначено Голову Комітету з питань БПД | НААУ

Рішенням РАУ призначено Голову Комітету з питань БПД

Адвокатура
10:24 Ср 07.09.22 2747 Переглядів
Версія для друку

Рішенням Ради адвокатів України № 105 від 05 вересня 2022 року Головою Комітету з питань безоплатної правової допомоги, що діє в складі НААУ, призначено адвокатку Оксану Каденко.

 

Оксана Каденко здійснює адвокатську діяльність з 2005 року. У 2020 році отримала почесне звання “Заслужений юрист України”, є членом Ради адвокатів України (представник від Хмельницької області) та заступником Голови Комітету з питань антикорупційної політики та комплаєнсу, що діє в складі НААУ. Адвокатка здійснює активну науково-педагогічну діяльність у сфері права, є співавтором трьох підручників з права та одного практичного посібника, автор численних методичних матеріалів, наукових статей і публікацій. З 2006 року Оксана Каденко працює у складі робочих груп з удосконалення українського законодавства та бере активну участь у проєктах з реформування правозахисної сфери, є автором ініціатив, спрямованих на захист прав людини, та учасником багатьох освітніх і благодійних програм, орієнтованих на просвітницьку роботу серед населення та наставницьку роботу з молодим поколінням правників.

 

“Безоплатна правова допомога, особливо в умовах воєнного стану, є вкрай важливою частиною механізму захисту прав людини. Таку та іншу правову допомогу висококваліфіковано надають адвокати, яких представляє Національна асоціація адвокатів України.

З огляду на це діяльність НААУ у сфері надання безоплатної правової допомоги має важливе значення та потребує максимальної актуалізації та активізації”, - зазначила нова Голова Комітету.

 

За її словами, в умовах сьогодення робота Комітету з питань безоплатної правової допомоги має бути направлена на:

- посилення роботи з адвокатами, які надають безоплатну правову допомогу, з метою забезпечення їх методологічною, організаційною та іншою підтримкою, а також отримання від них інформації, яка може бути використана НААУ для виконання її статутних завдань;

- узагальнення та удосконалення актів НААУ у сфері надання безоплатної правової допомоги;

- створення нових форматів паритетної співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Міністерством юстиції України з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Нагадаємо, раніше Комітет з питань БПД очолював адвокат, д. ю. н., професор, Заслужений юрист України, лауреат премії імені Ярослава Мудрого, член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, голова Галузевої експертної ради з галузі знань 08 “Право” НАЗЯВО Олександр Дроздов.

 

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 466

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 734

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 855

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 580

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 520

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1525

Адвокатура

Європейські юристи вивчатимуть досвід українського електронного…

Україна сьогодні має унікальні технологічні рішення у сфері судочинства. Тож інформаційне та наукове співробітництво в процесі її інтеграції до європейської спільноти може стати корисним для юристів усіх країн.

12:53 Ср 31.05.23 518

Анонси

Адвокатам пояснять алгоритм захисту прав дітей у спорах щодо…

8 червня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему: «Спори про стягнення додаткових витрат на дитину: на що звертати увагу для досягнення позитивного результату?».

16:46 Вт 30.05.23 787

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл