Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Валентин Гвоздій та Марк Елліс провели зустріч з головою Комітету НААУ з військового права

Валентин Гвоздій та Марк Елліс провели зустріч з головою Комітету НААУ з військового права

Адвокатура
16:28 Пт 09.09.22 2032 Переглядів
Версія для друку

В НААУ відбулася зустріч заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія, виконавчого директора Міжнародної асоціації адвокатів (ІВА) Марка Елліса з головою Комітету НААУ з військового права Марією Островською. На зустрічі взяли участь та представили свої позиції координатор комітетів НААУ Ганна Гаро,  Голова правління ГО "Юридична Сотня" Леся Кляровська, заступник Голови Комітету, керуючий партнер АО "Іщенко, Світлицький та партнери" Ганна Іщенко, а також секретар Комітету НААУ з міжнародних зв'язків Олег Клим'юк.

Предметом розмови стала діяльність Комітету і Центру надання методичної допомоги та координації волонтерського руху адвокатів з правового захисту військовослужбовців. Зокрема, йшлося про практичну адвокатську діяльність в інтересах військовослужбовців, волонтерський рух адвокатів, методичну роботу Центру з підвищення професійних навичок адвокатів-волонтерів та адвокатів, які є захисниками військовослужбовців.

Марк Елліс запевнив у підтримці з боку ІВА цих важливих ініціатив. За його словами, організація і надалі надаватиме міжнародну експертну підтримку з боку адвокатів, які передаватимуть свій досвід захисту військовослужбовців.

Нагадаємо, у квітні НААУ створила Центр координації волонтерської допомоги адвокатів військовослужбовцям. Відповідне рішення підписала Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Основним завданням Центру є інформаційна, методична та інша підтримка адвокатів, які надають правничу допомогу військовослужбовцям Pro Bono в рамках волонтерського руху.

Зокрема, Центр здійснює організацію семінарів, круглих столів, конференцій, лекцій з актуальних питань правничої допомоги військовослужбовцям, видає практичні посібники з актуальних проблем волонтерської правової допомоги, налагоджує конструктивну взаємодію з ЗСУ, правоохоронними органами та міжнародними установами.

 

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл