Керівники ССВЕ та ІВА високо оцінили діяльність Опікунської ради з розподілення міжнародної допомоги постраждалим від війни адвокатам | НААУ

Керівники ССВЕ та ІВА високо оцінили діяльність Опікунської ради з розподілення міжнародної допомоги постраждалим від війни адвокатам

Адвокатура
16:00 Вт 06.09.22 1424 Переглядів
Версія для друку

Під час візиту до України на запрошення НААУ Президент Ради правничих та адвокатських товариств Європи ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів ІВА Марк Елліс зустрілись з Опікунською радою з розподілення благодійних коштів, які надходять від міжнародних організацій для допомоги українським адвокатам.

На зустрічі членів Опікунською ради з поважними гостями обговорювались питання діяльності Опікунської ради та критерії розподілення благодійної допомоги між постраждалими від війни адвокатами.

Голова Опікунської ради Ганна Лазарчук розповіла про кількість звернень, про випадки надання благодійної допомоги та про порядок розгляду заяв, з якими звертаються адвокати для надання благодійної допомоги. 

Голова Благодійного фонду Олексій Кухар озвучив інформацію про порядок перерахування благодійних коштів безпосередньо адвокатам за рішеннями Опікунської ради. 

Президент ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор ІВА Марк Елліс відзначили, що звіти Опікунської ради є прозорими та містять значну кількість підтверджуючих матеріалів, на підставі яких надається благодійна допомога адвокатам, які опинилися в складних життєвих умовах внаслідок збройної агресії. 

Міжнародні партнери запевнили, що і надалі намагатимуться сприяти діяльності Опікунської ради, підтримувати та допомагати українським адвокатам.

Популярні новини

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 475

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 749

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 861

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 582

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 523

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1530

Адвокатура

Європейські юристи вивчатимуть досвід українського електронного…

Україна сьогодні має унікальні технологічні рішення у сфері судочинства. Тож інформаційне та наукове співробітництво в процесі її інтеграції до європейської спільноти може стати корисним для юристів усіх країн.

12:53 Ср 31.05.23 519

Анонси

Адвокатам пояснять алгоритм захисту прав дітей у спорах щодо…

8 червня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему: «Спори про стягнення додаткових витрат на дитину: на що звертати увагу для досягнення позитивного результату?».

16:46 Вт 30.05.23 801

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл