Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Керівники ССВЕ та ІВА високо оцінили діяльність Опікунської ради з розподілення міжнародної допомоги постраждалим від війни адвокатам

Керівники ССВЕ та ІВА високо оцінили діяльність Опікунської ради з розподілення міжнародної допомоги постраждалим від війни адвокатам

Адвокатура 16:00 Вт 06.09.22 1125 Переглядів Версія для друку

Під час візиту до України на запрошення НААУ Президент Ради правничих та адвокатських товариств Європи ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів ІВА Марк Елліс зустрілись з Опікунською радою з розподілення благодійних коштів, які надходять від міжнародних організацій для допомоги українським адвокатам.

На зустрічі членів Опікунською ради з поважними гостями обговорювались питання діяльності Опікунської ради та критерії розподілення благодійної допомоги між постраждалими від війни адвокатами.

Голова Опікунської ради Ганна Лазарчук розповіла про кількість звернень, про випадки надання благодійної допомоги та про порядок розгляду заяв, з якими звертаються адвокати для надання благодійної допомоги. 

Голова Благодійного фонду Олексій Кухар озвучив інформацію про порядок перерахування благодійних коштів безпосередньо адвокатам за рішеннями Опікунської ради. 

Президент ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор ІВА Марк Елліс відзначили, що звіти Опікунської ради є прозорими та містять значну кількість підтверджуючих матеріалів, на підставі яких надається благодійна допомога адвокатам, які опинилися в складних життєвих умовах внаслідок збройної агресії. 

Міжнародні партнери запевнили, що і надалі намагатимуться сприяти діяльності Опікунської ради, підтримувати та допомагати українським адвокатам.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування