Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ погодила пропозицію Мінюсту щодо надання безкоштовної правової допомоги дітям перебувають за кордоном через війну

РАУ погодила пропозицію Мінюсту щодо надання безкоштовної правової допомоги дітям перебувають за кордоном через війну

Адвокатура 15:00 Вт 06.09.22 1244 Переглядів Версія для друку

6 вересня 2022 року Рада адвокатів України розглянула звернення заступниці Міністра юстиції України Ірини Мудрої щодо допомоги в організації правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з України, які в умовах війни були змушені виїхати за кордон.

Звертаючись до НААУ, заступниця Міністра України зазначила, що понад 10 тисяч таких дітей наразі перебувають в інших державах та непоодинокі випадки, коли вони штучно розлучаються із законними представниками, призначеними відповідно до законодавства України, у зв’язку з призначенням їм тимчасових опікунів в країнах перебування.

Як зазначила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, НААУ завжди відстоювала і відстоюватиме ідеї правової, соціальної держави в Україні, яка має піклуватись про своїх громадян. Особливо це стосується дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які наразі вимушені ховатись від війни в інших країнах. Тому звернення заступниці Міністра України щодо захисту наших маленьких громадян одразу здобуло необхідне реагування.

РАУ затвердила подальший механізм співпраці НААУ з Міністерством юстиції України та іншими державними органами, причетними до реалізації державної політики у сфері захисту дітей.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування