Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Лідія Ізовітова зустрілась з керівниками двох потужних міжнародних юридичних організацій

Лідія Ізовітова зустрілась з керівниками двох потужних міжнародних юридичних організацій

Адвокатура
16:00 Пн 05.09.22 1061 Переглядів
Версія для друку

5-6 вересня 2022 року у Мукачево відбувається спеціальне засідання Ради адвокатів України, на яке на запрошення Національної асоціації адвокатів України приїхали Президент Ради правничих та адвокатських товариств Європи ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів ІВА Марк Елліс.

На зустрічі з поважними гостями Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова окреслила проблемні питання, які стосуються розвитку адвокатури, в тому числі, стану адвокатури в період запровадженого воєнного стану.

Під час засідання Ради адвокатів України, в якому взяли участь керівники регіональних органів адвокатського самоврядування, Президент ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор ІВА Марк Елліс виступили з доповідями і промовами. Зокрема, вони подякували НААУ за прозоре та своєчасне розподілення коштів, що надійшли до організації від міжнародних колег для допомоги українським адвокатам, та запевнили у своїй подальшій підтримці адвокатури України.

Члени Ради адвокатів України, у свою чергу, висловили вдячність керівникам міжнародних організацій за всебічну допомогу українським адвокатам під час війни.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл