РАУ створила інститут представників за кордоном замість іноземних представництв | НААУ

РАУ створила інститут представників за кордоном замість іноземних представництв

Різне
18:56 Чт 18.08.22 2712 Переглядів
Версія для друку

Рада адвокатів України створила інститут представників НААУ за кордоном замість іноземних представництв. Раніше створені представництва НААУ ліквідовані, всі кадрові і та інші рішення щодо представництв втратили чинність.

Відповідні зміни ухвалені у рішенні РАУ No 59 від 2 серпня 2022 року «Про затвердження у новій редакції Положення про представництво Національної асоціації адвокатів України за кордоном».

Положення, зокрема, визначає, що у кожній державі можуть призначатись та функціонувати один або більше представників НААУ, чия діяльність координується профільним комітетом НААУ.  У випадку, якщо в конкретній країні перебування призначено декілька представників, то той представник який базується в столиці країни перебування є головним представником, і інші представники в цій країні координують свою діяльність через нього.

Представники НААУ за кордоном не є юридичними особами і здійснюють діяльність самостійно в інтересах НААУ та в межах законодавства країни-перебування (реєстрації). Рішення про призначення представника НААУ за кордоном приймає Голова НААУ, РАУ.

Представники НААУ уповноважені взаємодіяти із представниками іноземних органів адвокатського самоврядування, державних органів, підприємств, установ, організацій, наукових закладів, а також із фізичними та юридичними особами; співпрацювати з іноземними дипломатичними представництвами в державі –перебування (реєстрації) на підставі відповідної оформленої акредитації консульської установи та/або МЗС України; контактувати із закордонними партнерами НААУ задля обміну досвідом між адвокатами. Представники популяризують діяльність НААУ за кордоном, а також мають право проводити інформаційні та освітні заходи, фандрейзингову роботу для розвитку інституту адвокатури України.

Представники автоматично входять до складу Комітету з міжнародних зв’язків без права голосу. НААУ повідомляє про призначення представника НААУ за кордоном відповідну національну асоціацію адвокатів країни перебування.

Положення регулює порядок звітності про діяльність та покладає на представника самостійне вирішення організаційних питань та планування роботи. Фінансування діяльності представників НААУ за кордоном здійснюється за їх власний рахунок, за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування.

Нагадаємо, при НААУ було створено мережу з понад 40 представництв за кордоном.

Популярні новини

Навчання

Юрист у США з ліцензією та без: поради для українських адвокатів

Стати юристом (або адвокатом, що у Сполучених Штатах Америки є синонімічним поняттям) – це завдання надзвичайної складності. Виключень не роблять нікому. Навіть українцям, які перебувають у США із 24 лютого 2022 року.

17:45 Пн 04.12.23 378

Анонс

11 грудня стартує тиждень довкілевого права

Адвокати, які практикують у сфері довкілевого права, матимуть змогу поповнити свої знання – 11 грудня 2023 року у Національній асоціації адвокатів України розпочинається тиждень довкілевого права.

15:37 Пн 04.12.23 444

Анонс

Представники НААУ у Кіпрі, Ізраїлі та США розкажуть про доступ до…

Триває серія вебінарів, під час яких представники НААУ за кордоном висвітлюють специфіку визнання правничої кваліфікації в країні перебування та надають практичні поради щодо доступу до професії на територіях інших країн. Наступний вебінар присвячений юридичній практиці у Кіпрі, Ізраїлі та США.

17:52 Пт 01.12.23 4990

Анонс

Адвокати розкажуть, як діяти у спорах щодо земель КСП, коли немає…

8 грудня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Колективна власність на землю: шляхи трансформації».

16:35 Пт 01.12.23 5277

Навчання

Іноземний адвокат у Чехії: як отримати статус розповіла представник…

Законом Чеської Республіки про адвокатуру від 13.03.96 № 85/1996 передбачена процедура набуття статусу іноземного адвоката у цій країні. Цей статус дає можливість практикувати там міжнародне право та право рідної країни адвоката.

15:30 Пт 01.12.23 5088

Анонс

У НААУ проведуть круглий стіл до 75-річчя з Дня прийняття Загальної…

8 грудня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Праволюдинність як ціннісний вектор провадження медичної практики», приурочений 75-річчю з Дня прийняття Загальної декларації прав людини (10.12.1948).

14:50 Пт 01.12.23 4970

Підтримка

Ще 10 адвокатів отримали допомогу від Опікунської ради НААУ

Опікунська рада НААУ підтримала родини ще 10 адвокатів, які опинились у складних життєвих обставинах через воєнні дії в Україні.

14:00 Пт 01.12.23 5051

Видання

Адвокати дали практичні поради українцям за кордоном з юридичних…

Як громадянам України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за межами України, стати на консульський облік, оформити документи та виплати при народженні дитини, зареєструвати шлюб тощо – у НААУ дали практичні поради.

12:50 Пт 01.12.23 5020

Вестник:№11 листопад 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл