Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ проведе позачергове засідання через використання назви НААУ при створенні нової громадської організації адвокатів

РАУ проведе позачергове засідання через використання назви НААУ при створенні нової громадської організації адвокатів

Анонси
12:09 Чт 18.08.22 1476 Переглядів
Версія для друку

Рада адвокатів України проведе позачергове засідання, на якому обговорить законність  використання  назви  НААУ новоствореною  Громадською організацією  «Національна асоціація військових адвокатів». Презентація громадської організації відбулася 17 серпня.

Як стало відомо, нова Громадська організація використала повну назву створеної на підставі закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» професійної організації адвокатів - Національної асоціації адвокатів України, що суперечить вимогам законодавства. Також відсутнє у законодавстві про адвокатуру і поняття  «військовий адвокат», що  використане у назві ГО. Більш того, закон про адвокатуру встановлює вимоги несумісності адвокатської діяльності та військової служби. Таким чином, назва нової громадської організації повністю нівелює визначені профільним законодавством про адвокатуру вимоги, критерії та самі самоврядні інститути. 

Нагадаємо, що Міністерство юстиції зобов’язано рішеннями Окружного адміністративного суду м. Києва від 15.04.2016 та Київського апеляційного адміністративного суду, Вищого адміністративного суду встановити заборону використання повних, скорочених та викладених англійською мовою власних назв органів адвокатського самоврядування визначених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», та похідних від них назв у назві іншої юридичної особи, її відокремлених підрозділів або громадських об'єднань без статусу юридичної особи.

 

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл