Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - IBA надає пільговий доступ для українських адвокатів до щорічної Конференції в Майямі

IBA надає пільговий доступ для українських адвокатів до щорічної Конференції в Майямі

Анонси 12:23 Чт 04.08.22 1137 Переглядів Версія для друку

30 жовтня – 4 листопада 2022 року Міжнародна асоціація  адвокатів  (ІВА) проводить щорічну Конференцію в Майямі (США).

Для 15 українських адвокатів, які бажають взяти участь у заході, ІВА надала дисконт у розмірі 700 доларів. Тобто, замість стандартної вартості квитка у 3000 доларів для українських адвокатів буде 2300 доларів.

Тим адвокатам, які хочуть взяти участь у Конференції і скористатися знижкою, потрібно написати на електронну адресу заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія v.gvozdiy@unba.org.ua.

Як йдеться в оголошенні ІВА, щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів є провідною конференцією для професіоналів у галузі права з усього світу для зустрічей, обміну знаннями, встановлення контактів і розвитку бізнесу.

Захід сприяє розвитку міжнародного права і його ролі в бізнесі та суспільстві, щоб надати юристам можливості професійного розвитку світового рівня.

Щорічна конференція відкрита як для членів IBA, так і для тих, хто не є членами IBA. У заході беруть участь юристи з більш ніж 130 юрисдикцій і всіх сфер юридичної професії, включаючи юристів із приватною практикою, штатних юристів, правозахисників, суддів, адвокатів та представників уряду.

Під час конференції буде проведено понад 200 сесій: від засідань основного комітету, які охоплюють більшість секторів і сфер практики, до більш спеціалізованих тем, які дають можливість зосередитися на сферах інтересів.

Засідання комітету включають теми щодо проблем управління юридичною фірмою та міжнародних відносин; етику; майбутнє юридичної професії та верховенства права і прав людини. Впливові спікери обговорюватимуть постійну зміну ролі юридичної професії в суспільстві під час серії демонстраційних сесій.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування