Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Органи адвокатського самоврядування в період воєнного стану працюють в безперервному та стабільному режимі – Лідія Ізовітова

Органи адвокатського самоврядування в період воєнного стану працюють в безперервному та стабільному режимі – Лідія Ізовітова

Адвокатура 12:00 Пн 01.08.22 785 Переглядів Версія для друку

Перше офлайн засідання Ради адвокатів України в період воєнного стану розпочалось з хвили мовчання за загиблими колегами.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова повідомила, що з початку війни в Україні загинули 10 адвокатів. НААУ підтримала їхні родини та надала їм матеріальну допомогу.

У вступному слові вона розповіла про діяльність органів адвокатського самоврядування за останні місяці, зокрема, наголосила, що основний фокус діяльності НААУ був зосереджений на питаннях правничої допомоги військовим, військовополоненим, жертвам війни, переміщеним особам.

«Нам відомі факти про полонених і тих українців, які пропали без вісті. У травні 2022 року НААУ зверталась до Міністра з питань євроінтеграції та до Уповноваженого ВР з прав людини щодо залучення адвокатів до організації обміну військовополонених. Ми чекаємо, що виконуючи Женевську конвенцію, адвокатів будуть запрошувати на ці обміни», - заначила Лідія Ізовітова.

Не обійшлося за цей час і без провокацій щодо НААУ та його керівництва, зазначила Лідія Ізовітова. Зокрема, в інтернеті ширилась інформація про сплив повноважень Голови НААУ та її заступників у червні 2022 року.

«Хочу нагадати всім, що Звітно-виборчий з’їзд, який був 9 червня 2017 року, відбувся раніше дати завершення повноважень Голови, заступників НААУ. Наші повноваження спливали тоді 17 листопада 2017 року. Відповідно, вони закінчяться 17 листопада цього року. Тому ми працюємо згідно з регламентом і своїми повноваженнями», - нагадала Лідія Ізовітова.

«Для нас дуже важливо підтримувати стабільний режим діяльності органів адвокатського самоврядування і виконувати всі покладені на нас повноваження», - додала Голова НААУ, РАУ.

Засідання Ради адвокатів України відбувається на Закарпатті 1-2 серпня за участю голів регіональних рад і КДКА, очільників комітетів НААУ.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування