Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ поновила відображення в ЄРАУ частини даних про адвоката

РАУ поновила відображення в ЄРАУ частини даних про адвоката

Щодо функціонування ЄРАУ 16:12 Пн 01.08.22 1684 Переглядів Версія для друку

В Єдиному реєстрі адвокатів України відновлено публічне відображення інформації у профайлі адвоката про призупинення\зупинення адвокатської діяльності, а також відомості про наявність дисциплінарних рішень щодо адвоката.

Відповідне рішення ухвалила Рада адвокатів України на засіданні 1 серпня 2022 року на Закарпатті.

Інформація, яка була доступна для перегляду до запровадження воєнного стану, а саме адреса робочого місця, номер телефону та електронна пошта, наразі залишатиметься закритою.

Нагадаємо, додаткова інформація профілю адвокатів у ЄРАУ не відображається у відкритому доступі на підставі рішення РАУ від березня 2022 року.  Мотивами цього рішення став воєнний стан, під час якого загострилася необхідність захистити персональну інформацію про адвокатів.

Разом з тим, жодних змін щодо роботи Особистого онлайн кабінету адвоката та пов’язаних із ним сервісів не було. Система генерації онлайн-ордерів також працює у звичайному режимі.

Для отримання витягів з ЄРАУ та іншої офіційної інформації з Реєстру необхідно звертатися до рад адвокатів регіонів або до Ради адвокатів України  на електронну пошту info@unba.org.ua.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування