Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ привітала Дениса Маслова з обранням на посаду Голови парламентського Комітету з питань правової політики

НААУ привітала Дениса Маслова з обранням на посаду Голови парламентського Комітету з питань правової політики

Адвокатура 19:30 Пт 29.07.22 974 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова привітала народного депутата Дениса Маслова з обранням на посаду Голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики.

"Переконана, що Ваш багаторічний досвід практичної адвокатської діяльності, робота на посаді судді, політичний досвід у складі ІХ скликання Верховної Ради України стануть запорукою якісного законодавчого процесу для реформування системи правосуддя в Україні.

Знаково, що у часи, коли зміни в системі судоустрою мають стратегічне значення для успішного шляху нашої держави до Європейського Союзу, профільний парламентський комітет очолив саме адвокат.

На новій відповідальній посаді бажаю Вам витримки, державної мудрості, зважених рішень та ефективних кроків для розвитку справедливого і незалежного правосуддя в Україні", - йдеться у листі.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування