Голова НААУ провела зустріч з керівником офісу Омбудсмена Польщі | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Голова НААУ провела зустріч з керівником офісу Омбудсмена Польщі

Різне
14:37 Пт 08.07.22 2057 Переглядів
Версія для друку

У Варшаві відбулася зустріч Голови НААУ Лідії Ізовітової з головою офісу омбудсмена Республіки Польща Мирославом Врублевським.

Під час розмови йшлося про правовий статус українців у Польщі. У цьому контексті були обговорені терміни перебування українських громадян на території Польщі і правові наслідки щодо їх перебування на території Польщі понад 90 днів.

Напередодні до НААУ звернулися адвокати,  що  перебувають у Польщі, з приводу прострочення терміну 90 днів, відтак Голова НААУ повідомила офіс омбудсмена про цю проблему. За підсумками зустрічі, керівник офісу обмудсмена Польщі пообіцяв надати роз'яснення на письмовий запит Голови НААУ.

 

Популярні новини

Охорона праці в умовах воєнного стану: презентовано методичні рекомендації

Видання

Охорона праці в умовах воєнного стану: презентовано методичні…

У Національній асоціації адвокатів України підготували і презентували методичний матеріал «Охорона праці в умовах воєнного стану».

9:17 Ср 18.02.26 141
У ЄСІТС немає окремого «кабінету адвоката» — ВС

Cудова практика

У ЄСІТС немає окремого «кабінету адвоката» — ВС

Адвокати реєструють електронний кабінет в підсистемі «Електронний суд» як фізичні особи. І лише після реєстрації можуть встановити додатковий атрибут «адвокат» у налаштуваннях профілю користувача, що відкриває відповідний функціонал.

10:52 Вт 17.02.26 369
У Саксонії зʼявився представник НААУ

Призначення

У Саксонії зʼявився представник НААУ

Адвоката Володимира Мацка призначено представником Національної асоціації адвокатів України у Федеративній Республіці Німеччина, в місті Плауен.

17:42 Пн 16.02.26 489
Роман адвоката з прокуроркою зупинив кримінальну справу у Канаді

За кордоном

Роман адвоката з прокуроркою зупинив кримінальну справу у Канаді

У Монреалі (Канада, провінція Квебек) суд зупинив провадження щодо восьми обвинувачених у незаконному обігу канабісу та відмиванні коштів після того, як з’ясувалося, що прокурорка у справі та один із адвокатів перебували в таємних інтимних стосунках.

16:09 Пт 13.02.26 815
У НААУ підтримали уточнення порядку арешту нерухомого майна

Законодавство

У НААУ підтримали уточнення порядку арешту нерухомого майна

Запропонований у Верховній Раді механізм посилення правових засад захисту прав власників або володільців нерухомого майна при розгляді питань щодо накладення арешту на належне їм нерухоме майно у кримінальному провадженні заслуговує на підтримку.

9:19 Пт 13.02.26 705
Паризька колегія адвокатів відкрила набір на Stage International 2026

Анонс

Паризька колегія адвокатів відкрила набір на Stage International 2026

Паризька колегія адвокатів (Barreau de Paris) оголосила прийом заявок на міжнародну програму Stage International, яка триватиме з 5 жовтня по 27 листопада 2026 року.

10:41 Чт 12.02.26 865
Після війни амністія злочинців чи звільнення від відповідальності?

Законодавство

Після війни амністія злочинців чи звільнення від відповідальності?

Для забезпечення національного примирення, реабілітації осіб, які зазнали переслідувань за політичними мотивами, відновлення справедливості та утвердження сталого миру пропонується запровадити амністію після війни.

9:29 Чт 12.02.26 952
НСРД щодо адвоката: ЄСПЛ вказав на потребу обґрунтування пропорційності мети

Cудова практика

НСРД щодо адвоката: ЄСПЛ вказав на потребу обґрунтування…

Коли суд санкціонує негласні дії «загальними словами», без прив’язки до конкретних обставин справи, і просто дублює формули слідства про «істотну значущість» та «неможливість інакше», такий дозвіл не працює як реальна гарантія від свавільного втручання в приватність.

15:08 Ср 11.02.26 1325

Вестник:№ 12 грудень 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл