Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова провела зустріч з президентом Національної Ради Адвокатів Польщі Пшемиславом Росаті

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова провела зустріч з президентом Національної Ради Адвокатів Польщі Пшемиславом Росаті

Адвокатура 13:10 Пт 08.07.22 1770 Переглядів Версія для друку

7 липня 2022 року Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова провела зустріч з президентом Національної Ради Адвокатів Польщі Пшемиславом Росаті.

У складі делегації НААУ офіс самоврядної організації адвокатів Польщі відвідали секретар РАУ Ігор Колесников та директор представництва НААУ у Кракові Ірина Василик.

На зустрічі обговорювалися питання виконання рекомендацій  ССВЕ про спрощений допуск українських адвокатів до практики у країнах-членах ССВЕ, зокрема і в Польщі.

Учасники розмови погодили план навчальних заходів для українських адвокатів, які перебувають тимчасово у Польщі і планують отримати доступ до адвокатської професії у цій країні.

Делегація НААУ висловила вдячність за всебічну підтримку, в тому числі і благодійні кошти, надані українських адвокатам і всім громадянам, які перебувають у Польщі після початку російської агресії проти України.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування