Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Делегація НААУ відвідала Центр координаційної допомоги Національної палати юристів у Варшаві

Делегація НААУ відвідала Центр координаційної допомоги Національної палати юристів у Варшаві

Адвокатура 11:35 Чт 07.07.22 1672 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та секретар РАУ Ігор Колесников під час візиту до Польщі відвідали Центр координаційної допомоги Національної палати юристів Польщі. Центр зосереджений в цілому на допомозі українцям, які отримали тимчасовий прихисток у Польщі.

Під час візиту делегацію НААУ супроводжували віце-президент Національної палати юристконсультів Польщі Міхал Корвек, голова зовнішньополітичної комісії Національної палати юристконсультів Пьотр Хрчоновіч та координатор Центру координації правової допомоги, юристконсульт Магдалена Бартосевич.

Лідія Ізовітова висловила вдячність органам самоврядування юристконсультів Польщі не тільки за підтримку українців,  які рятуються від війни, але також і за допомогу українським адвокатам,  які тепер перебувають у Польщі.

Національна палата юрисконсультів Польщі – самоврядна неурядова організація, яка об’єднує юристів. Делегація НААУ перебуває у Варшаві на запрошення цієї організації з нагоди її 40-річчя.  

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування