Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Щодо підвищення кваліфікації адвокатів Києва

Щодо підвищення кваліфікації адвокатів Києва

Регіональне адвокатське самоврядування
12:43 Ср 29.06.22 2452 Переглядів
Версія для друку

Останнім часом в Інтернеті шириться інформація про проведення та скасування семінарів для адвокатів м. Києва від імені нібито Ради адвокатів м. Києва та відповідної сторінки у Фейсбук. В зв’язку з цим повідомляємо, що заходи з підвищення кваліфікації для адвокатів м. Києва з початку травня відбуваються безкоштовно, розклад заходів публікується на сайті НААУ.

З ініціативи НААУ, Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів м. Києва та за умов, коли відсутня повноважна Рада адвокатів м. Києва, семінари проходять в режимі онлайн на ресурсах Вищої школи адвокатури. На сайті ВША можна зареєструватися для участі за звичною процедурою.

Розклад подальших заходів для адвокатів м. Києва буде оприлюднений на сайті НААУ ближчим часом. В умовах воєнного стану заходи і надалі відбуватимуться онлайн і будуть безкоштовними для адвокатів.

Звертаємо увагу, що повідомлення про проведення професійного навчання для адвокатів столиці публікуються виключно на сайтах НААУ та ВША.

Будь-яка інша інформація про проведення чи скасування семінарів для адвокатів столиці, якщо вона не містить посилання на офіційні ресурси НААУ та ВША, є такою, що не відноситься до підвищення кваліфікації адвокатів. Участь у заходах, які не включені до розкладу на офіційних ресурсах НААУ та ВША, не є підвищенням кваліфікації адвокатів відповідно до встановленого Порядку. Зарахування балів за участь у таких заходах не відбуватиметься.

Закликаємо бути уважними та перевіряти наявність акредитації лекторів та заходів для адвокатів столиці.

Нагадаємо, у травні-червні відбулися 20 вебінарів з питань злочинів воєнного часу; захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності; банкрутства фізичних осіб; стягнення аліментів з іноземця, пені по несплачених аліментах; конфлікту інтересів у адвокатській діяльності тощо. Тобто, тематика заходів охоплює різні галузі права, а також особливості профільного законодавства про адвокатуру та адвокатської етики, курси з якої є обов’язковими.

Окрім того, на час воєнного стану призупинені окремі положення Порядку підвищення кваліфікації, зокрема, вимога про обов’язкове підвищення кваліфікації на рівні 10 годин.

 

 

 

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл