Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Валентин Гвоздій привітав адвокатів Естонії з професійним святом

Валентин Гвоздій привітав адвокатів Естонії з професійним святом

Адвокатура 21:58 Вт 14.06.22 717 Переглядів Версія для друку

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій провів онлайн-зустріч з керівниками Національної асоціації адвокатів Естонії.

14 червня особливий день, в який відзначається заснування професійної організації адвокатури Естонської Республіки. Також в цю дату в Естонії згадують жертв депортації естонського народу 1941-1945 років, яка здійснювалась Радянським Союзом.

«Під час виступу я передав вітання адвокатам Естонії від Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової та привітав колег зі святом, а також зауважив, як для обох наших народів важливо пам’ятати сумні сторінки історії», - прокоментував Валентин Гвоздій підсумки діалогу.

В ході зустрічі Валентин Гвоздій детально розповів про діяльність НААУ під час дії воєнного стану, зокрема щодо захисту професійних та соціальних прав адвокатів. В цьому контексті заступник Голови НААУ, РАУ висловив вдячність естонській адвокатурі за надану благодійну допомогу та послідовну підтримку України на міжнародній арені.

Предметом розмови також стала співпраця професійних організацій у сфері діджиталізації адвокатських послуг та функцій адвокатського самоврядування.

«Враховуючи успішний досвід Естонії у запровадженні електронних послуг для громадян, ми домовились про взаємодію у створенні цифрових проектів НААУ, насамперед, Match-порталу, над яким ми спільно працюємо з Lexis Nexis», - повідомив Валентин Гвоздій.

 

  

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування