Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Українська адвокатура високо цінує підтримку німецьких колег на тлі агресії Росії, - НААУ

Українська адвокатура високо цінує підтримку німецьких колег на тлі агресії Росії, - НААУ

Адвокатура
10:01 Пн 13.06.22 1148 Переглядів
Версія для друку

11 червня голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова та заступник голови НААУ Валентин Гвоздій провели робочу зустріч з керівництвом Федеральної палати адвокатів Німеччини (BRAK).

Зустріч відбулася в рамках 50-ої конференції президентів адвокатських об’єднань Європи.

З німецької сторони присутні були президент BRAK Ульрих Вессельс, керівник секретаріату BRAK та директор з питань міжнародної співпраці BRAK Вероніка Хьоррер.

Українська делегація подякувала німецьким колегам за надзвичайно важливу роботу, яку вони здійснили та продовжують здійснювати на підтримку українських адвокатів, які тимчасово перебувають в Німеччині.

«Зокрема ми вдячні за ту фінансову підтримку, яку німецькі адвокати та палати адвокатів Німеччини надали українським адвокатам. Ця допомога була отримана тими, хто її потребує згідно з розподілом опікунської ради», - наголосила Лідія Ізовітова.

Також Німеччина стала однією з перших країн Європейського Союзу, яка надзвичайно швидко спростила доступ до практики на своїй території для українських колег. «Ми вдячні за довгі роки дружби та підтримки між нашими адвокатурами та дуже цінуємо це», - підкреслила Лідія Ізовітова.

Пан Вессельс висловив всіляку підтримку і запевнив, що німецькі колеги продовжать надавати посильну допомогу українським колегам без будь-яких вагань.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл