ССВЕ рекомендує спрощений доступ до практики для українських адвокатів в Європі | НААУ

ССВЕ рекомендує спрощений доступ до практики для українських адвокатів в Європі

Різне
9:23 Вт 14.06.22 2944 Переглядів
Версія для друку

Рада адвокатських та правничих товариств Європи (CCBE) завершує розробку рекомендацій для європейських адвокатур щодо надання українським адвокатам доступу до практики у різних юрисдикціях.

Про це йшлося під час прийому у посольстві Франції в Австрії, який відбувся в рамках 50-ої конференції президентів адвокатських об’єднань Європи.

Захід, який відбувся 11 червня, був присвячений головуванню Франції у Європейському Союзі.

Під час прийому представниками європейських адвокатур було підписано надзвичайно важливий документ: декларацію на підтримку верховенства права. Українська адвокатура також стала підписантом цього документу.

Під час свого виступу посол Франції в Австрії Жиль Пеку (Gilles Pécout) відзначив високу роль української адвокатури в розбудові верховенства права в країні, зокрема важливі позиції, які відстоює адвокатура в галузі захисту прав людини, захисту своєї незалежності та інших важливих питаннях.

В свою чергу голова Національної асоціації адвокатів України (НААУ) Лідія Ізовітова подякувала лідерам європейських адвокатур за підтримку, яку вони надають українським адвокатам, які вимушено тимчасово перебувають на територіях європейських країн.

«Ми вдячні не тільки за ту надзвичайно важливу та вчасну матеріальну допомогу, яку ви надали нашим адвокатам, їхнім сім’ям, що допомогло дітям, батьки яких, наші колеги, на жаль, загинули, вижити», - наголосила вона.

Лідія Ізовітова також підкреслила важливість роботи CCBE у напрямку визнання кваліфікації українських юристів.

«Ми особливо вдячні CCBE за ту роботу, яку ми з вами протягом останніх декількох місяців проводимо з комітетом з питань міжнародної практики щодо розробки та прийняття рекомендації адвокатурам Європи щодо визнання кваліфікації українських юристів за кордоном, в європейських країнах, та надання їм доступу до практики у різних юрисдикціях», - зазначила голова НААУ.

Вона висловила сподівання, що відповідні рекомендації будуть ухвалені найближчим часом.

«Цю роботу вже можна сказати завершено і на наступному засіданні постійної комісії у Софії, в Болгарії 24 червня, сподіваємося, рекомендації буде затверджено, після чого це буде документ, який за єдиними стандартами рекомендуватиме всім єврейським барам здійснювати швидкий, прозорий та легкий доступ до практики у цих країнах», - сказала Лідія Ізовітова.

Популярні новини

За кордоном

Ліцензія адвоката в Канаді: складно, але можливо

Доступ до професії адвоката в Канаді є непростим. Утім, для іноземців, які вже мають юридичну освіту, існує спрощений порядок отримання ліцензії.

10:12 Чт 29.02.24 206

Адвокатська практика

Індивідуально, АБ чи АО? Яку форму адвокатської діяльності обрати…

За законом адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання. Яку краще обрати?

17:51 Ср 28.02.24 2032

Навчання

Аспекти структурування компаній: інструменти юриста

Для успішного корпоративно-податкового структурування ІТ-бізнесу юрист має володіти знаннями в галузях англійського права, податкового, валютного, інвестиційного, антикорупційного законодавста, а також застосовувати їх для розроблення ефективних структур.

16:52 Ср 28.02.24 1269

Дискусія

Як запобігти булінгу у школах під час війни: поради адвоката

Під час війни, на жаль, не зникли прояви агресії та цькування серед дітей та педагогів. І одним із першочергових завдань організації освітнього процесу в умовах воєнного стану є забезпечення безпечного середовища як сукупності умов, що унеможливлюють заподіяння фізичної, майнової та моральної шкоди.

11:36 Ср 28.02.24 1648

Війна

Адвокату посмертно присвоєно звання Герой України

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, самовіддане служіння Українському народові Юрію Сікиринському присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

9:12 Ср 28.02.24 2029

Доступ до професії

Суддя може стати адвокатом? ВРП «відступила» від висновку ВС

Вища рада правосуддя зробила висновок, що отримання суддею свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю з одночасним зупиненням такого права не порушує вимог несумісності. Втім, це не узгоджується із позицією Великої Палати Верховного Суду.

16:36 Вт 27.02.24 3584

Анонс

День відкритих дверей проводить Факультет адвокатури НЮУ ім.…

Особливості вступу, спеціальності та майнори, особливості навчального процесу, перспективи проходження практики та працевлаштування, матеріально-технічна база та науково-педагогічний склад.

9:43 Вт 27.02.24 3168

Підтримка

Дякуємо за непохитну підтримку: відзначаємо два роки мужності та…

Сьогодні, в другу річницю початку війни, що була розпочата росією проти України, ми, Національна асоціація адвокатів України, з глибокою вдячністю та повагою згадуємо масштаб підтримки, яку юридична спільнота з усього світу надала українській адвокатурі в ці важкі часи.

20:26 Сб 24.02.24 6212

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл