"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
UNBA NextGen планує спільні проекти з Міжнародною асоціацією молодих юристів
2 червня відбулася робоча зустріч молодіжного комітету НААУ з представником Міжнародної асоціації молодих юристів (AIJA) Томашом Рибаром. Від UNBA NextGen взяли участь Голова Комітету Сергій Барбашин, заступник Голови Жанна Грушко та член Ради Олег Клим’юк.
На зустрічі Сергій Барбашин розповів про мету, діяльність та досягнення молодіжного комітету, на що отримав позитивний відгук від представника AIJA. Крім того, учасники обговорили майбутню співпрацю та членство UNBA NextGen у Міжнародній асоціації.
Міжнародна асоціація молодих юристів — асоціація, яка співпрацює з адвокатами та юристами у віці до 45 років. З 1962 року AIJA надає міжнародні можливості молодим юристам для спілкування, навчання та розвитку.
Зараз AIJA налічує 4000 членів і прихильників у 90 різних країнах. Спільнота AIJA різноманітна, оскільки членами є юридичні фірми будь-якого розміру та різної культури.
Популярні новини
Дискусія
Тримання під вартою як правило: у НААУ дискутували про стандарти…
Найбільш інтенсивне втручання у право людини на свободу держава здійснює під час обрання їй запобіжного заходу. На цій стадії стандарт доказування ризиків стає фактичним вимірювачем реального змісту презумпції невинуватості.
Підтримка
Опікунська рада НААУ підтримала колегу, син якої загинув на війні
Шість адвокатів, які через війну опинилися у складних життєвих обставинах, отримають матеріальну допомогу. Рішення про це ухвалили на засіданні Опікунської ради НААУ, яке відбулося 4 березня.
Самоврядування
«Нову посаду» Єрмака у НААУ прокоментувала координаторка комітетів
Нещодавнє призначення адвоката Андрія Єрмака головою одного із новоутворених комітетів Національної асоціації адвокатів України викликало появу низки критичних публікацій у медіа.
Євроінтеграція
Дослідники показали, як в Україні створюють медійний резонанс…
У публічному просторі помітно активізувалися комунікаційні кампанії, спрямовані на формування уявлення про нібито «кризу легітимності» органів адвокатського самоврядування в Україні. За своєю природою ці процеси виходять за рамки звичайної професійної дискусії чи обґрунтованої критики.
Різне
Юстин і Софія — нові цифрові спікери НААУ
У межах цифровізації сервісів Національна асоціація адвокатів України вдосконалює власні канали комунікації та запроваджує цифрових спікерів. Знайомити адвокатів із подіями, рішеннями та ініціативами, що впливають на професію, відтепер будуть AI-моделі Юстин та Софія.
Дискусія
Токенізація як право і інвестиції: українські та міжнародні…
26 лютого у межах щорічного загальношотландського тижня кіберобізнаності відбулася III щорічна міжнародна науково-практична конференція «Соціальна справедливість та цифрова економіка 2026: токенізація».
Навчання
Від промпту до відповідальності: про застосування ШІ в адвокатській…
У юридичній практиці штучний інтелект може знімати рутину й пришвидшувати аналіз великих масивів даних. Але типові вади генеративних моделей — від галюцинацій і упередженості до кіберризиків — підвищують вимоги до професійної обачності адвоката.
Євроінтеграція
«Свобода або безпека» — хибна формула: виступ Л.Ізовітової на…
Сьогодні держава захищає суспільство від злочинності чи поступово руйнує верховенство права, прикриваючись цією боротьбою? Тривожні тенденції окреслила голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час виступу на 54-й Європейській конференції президентів адвокатур.