Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Опікунська рада на черговому засіданні надала допомогу майже 30 адвокатам

Опікунська рада на черговому засіданні надала допомогу майже 30 адвокатам

Адвокатура
16:58 Пн 30.05.22 1684 Переглядів
Версія для друку

На черговому засіданні 30 травня 2022 року Опікунська рада розглянула майже 30 заяв адвокатів, постраждалих від війни в Україні.

Першочергово Опікунська рада виділила 100 тисяч гривень доньці загиблого адвоката з Бучі та 30 тисяч гривень адвокату-волонтеру, який отримав тяжкі поранення під Харковом.

Також члени Опікунської ради надали по 2 прожиткових мінімуми на кожну дитину п’ятьом батькам-одинакам та окремо ще по 2 прожиткових мінімуми двом батькам, які виховують дітей з інвалідністю. Ще п’ять адвокатів похилого віку отримали кошти на продукти першої необхідності та ліки.

Решта заяв до чергового засідання Опікунської ради надійшла від адвокатів, які частково або повністю втратили житло. Здебільшого звернення надійшли від мешканців Маріуполя. За рішенням Опінкунської ради було надано по 15 тисяч гривень адвокатам, які повідомили про часткову втрату осель, та по 30 тисяч гривень адвокатам, у яких житло зруйновано вщент.

Звіт про діяльність Опікунської ради НААУ оприлюднений українською та англійською мовами і надісланий донорам, які надали благодійну допомогу українським адвокатам, постраждалим від військової агресії. Звіт можна завантажити тут

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл