Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Словаччина скасувала внесок за внесення до реєстру адвокатів та запровадила стипендії за стажування для адвокатів України

Словаччина скасувала внесок за внесення до реєстру адвокатів та запровадила стипендії за стажування для адвокатів України

Адвокатура
14:23 Пн 16.05.22 3903 Переглядів
Версія для друку

Словацька адвокатська палата/Slovenská advokátska komora стала першою серед європейських адвокатських асоціацій, яка  виступила з ініціативою «Адвокати для України/ Аdvokáti pre Ukrajinu» щодо безкоштовної правової помочі та фінансування такої допомоги для біженців з України та осудили порушення норм міжнародного права на Україні, у зв'язку з військовою агресією РФ .

В продовж останніх трьох місяців війни адвокати Словаччини,  які були записані до Cписку адвокатів що надають безкоштовну правовому допомогу, надають безкоштовно допомогу  українцям, які вимушені були приїхати до Словаччині.

Серед тих, хто надає безкоштовну допомогу є адвокати України, які записані до реєстру адвокатів Словаччині, в якості міжнародних адвокатів. та з перших днів війни надають безкоштовну правову допомогу українською мовою, що полегшує становище наших громадян у Словаччині.

Слід відзначити велику роботу, яку Словацька адвокатська палата надає українським адвокатам. Так, у березні Словацька адвокатська палата запропонувала допомогу українським адвокатам, які знаходяться в Словаччині бути працевлаштованими в словацькі адвокатські компанії та фірми, у якості спеціалістів права. Інформація за посиланням та відкрила спеціальну адресу для здійснення цієї допомоги pomoc@sak.sk

В квітні Словацька адвокатська комора провела вебінар для українських адвокатів щодо можливості набуття статусу міжнародних адвокатів, та повідомила про скасування одноразового внеску за запис до реєстру в розмірі 600 євро, що суттєво полегшує можливість набуття такого статусу.

Також станом на цей час проводиться робота щодо надання можливостей стажування українських адвокатів у словацьких адвокатів та адвокатських компаніях. За проходження стажування благодійний Фонд Словацької адвокатської палати виплачує фінансову допомогу українським адвокатам у розмірі 500 євро.

НААУ висловлює велику подяку Словацькій адвокатській палаті та всім адвокатам Словаччини  за допомогу громадянам України, українським адвокатам та членам їх родин за можливість тимчасового розміщення та можливість продовження професійної кар’єри українських адвокатів на території Словаччини.

Для комунікації адвокатів України з представником НАААУ в Словаччині адвокатом Вячеславом Кузьмуком та отримання безкоштовної юридичної допомоги з питань тимчасового притулку контактуйте за телефонами +380671061177 Viber, +421944714388 Telegram +421944716910 WhatsApp або за адресою: advokatkuzmuk@gmail.com

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл