Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Після початку військової агресії проти України українські адвокати відчули неймовірну підтримку колег з Європи та світу – Лідія Ізовітова

Після початку військової агресії проти України українські адвокати відчули неймовірну підтримку колег з Європи та світу – Лідія Ізовітова

Адвокатура
14:12 Ср 20.04.22 2504 Переглядів
Версія для друку

З перших днів російської агресії проти України адвокати Європи та всього світу розгорнули широкий фронт допомоги українським колегам. З цього часу до НААУ надійшла величезна кількість листів не тільки від національних, а й від місцевих адвокатур різних міст Європи та світу. Колеги висловлювали підтримку українським адвокатам та пропонували допомогу.

«Не можна знайти слів, якими висловити подяку за матеріальну підтримку, яку ми отримали у вигляді благодійної допомоги від вас, шановні колеги. Ці кошти були розподілені тим, хто потерпів від війни. На жаль, велика кількість наших колег вже загинула, зруйновані будинки, втрачені домівки. Ваші кошти допомогли цим сім’ям пережити це нещастя та вижити», - звернулась Голова НААУ, РАУ до європейських колег.

Від всієї адвокатської спільноти Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова подякувала за це адвокатським організаціям Європи та світу під час вебінару, який провела Європейська федерація адвокатур. Темою заходу стала підтримка, яку міжнародне юридичне співтовариство може надати українським біженцям, переміщеним особам, адвокатам та Національній асоціації адвокатів України як самоврядній організації.

Голова НААУ, РАУ висловила вдячність колегам з сусідніх країн - Польщі, Чехії, Словаччини, Туреччині, також адвокатам з Німеччини, Іспанії та зокрема Каталонії, з Нідерландів, Великої Британії, які запропонували свої домівки українським колегам та іншу відчутну допомогу.

Багато адвокатур швидко розмістили необхідну інформацію юридичного характеру для українців, а також погодилися добровільно безоплатно надавати правову допомогу українським адвокатам та громадянам України загалом.

Детально про особливості перебування українських громадян у європейських країнах розповіли учасники вебінару. Відео буде в ближчий час доступним на ресурсах НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл