Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Родині загиблої колеги з Дніпра Аліні Молчановій Опікунська рада виділила 100 тис грн

Родині загиблої колеги з Дніпра Аліні Молчановій Опікунська рада виділила 100 тис грн

Адвокатура
16:50 Пт 08.04.22 2707 Переглядів
Версія для друку

Чергове засідання Опікунської ради 8 квітня 2022 року розпочалось із сумної новини – при спробі перетнути Каховське водосховище загинула адвокат з Дніпра Аліна Молчанова. Човен, в якому перебувала жінка, російські військові розстріляли впритул. Вона померла на очах у власної дитини.

Адвокатська спільнота висловлює щирі співчуття рідним та близьким Аліни Молчанової.

Опікунська рада в терміновому порядку розглянула заяву чоловіка загиблої та виділила 100 тисяч гривень родині.

Загалом на засіданні члени Опікунської ради розглянули понад 20 заяв від адвокатів на отримання матеріальної допомогу у зв’язку із військовими діями в Україні.

Більшість заяв надійшло від адвокатів з Бучі, Бородянки, Маріуполя, які повністю або частково втратили житло. Також Опікунська рада виділила кошти у розмірі по два прожиткові мінімуми на кожну дитину батькам-одинакам та людям похилого віку, які потребують життєво необхідні ліки.

Нагадаємо, Опікунська рада приймає рішення про надання допомоги за визначеними критеріями, розподіляючи допомогу у порядку першої, другої і третьої черги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
  • Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування

В другу чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє  житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022, та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл