Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ висловила пропозиції до проекту Закону України № 7183

НААУ висловила пропозиції до проекту Закону України № 7183

Звернення
15:30 Пт 01.04.22 2497 Переглядів
Версія для друку
Відповідний правовий аналіз проекту Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку здійснення кримінального провадження в умовах воєнного, надзвичайного стану» (реєстр. № 7183 від 20.03.2022) (далі – проект Закону України) здійснив Комітет з кримінального права та процесу НААУ.

Прийняття вказаного законопроекту, як зазначено в пояснювальній записці до нього, зумовлено необхідністю оптимізувати положення Кримінального процесуального кодексу України з метою ефективного функціонування кримінальної юстиції в умовах воєнного стану. Із цією метою законопроектом запропоновано внести низку правок до КПК України.

За результатами здійсненого правового аналізу НААУ загалом схвально оцінює запропоновані зміни та вважає їх такими, що заслуговують на підтримку. Водночас НААУ зауважує, що окремі положення проекту Закону України потребують доповнення. Так, Комітет з кримінального права та процесу вніс свої пропозиції стосовно статті 615 Кримінального процесуального кодексу України задля забезпечення рівності сторін у судовому провадженні та запобігання утворенню недобросовісних прогалин чи колізій у Законі. У зв’язку із цим НААУ просить врахувати пропозиції, внесені Комітетом з кримінального права та процесу.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл