Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбулося засідання Опікунської ради НААУ

Відбулося засідання Опікунської ради НААУ

Адвокатура
17:33 Пт 25.03.22 1901 Переглядів
Версія для друку

Відбулося чергове засідання Опікунської ради НААУ за участю Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової в режимі відеоконференцзв’язку.

Члени Ради розглянули майже 30 заяв про надання допомоги, які надійшли від адвокатів, постраждалих внаслідок воєнних дій на території України.

Зокрема, Опікунська рада надала 100 тис допомоги родині адвоката- воїна Збройних сил України, який загинув в ході бойових дій.

Допомогу отримали п’ять адвокатів, які повідомили про повне зруйнування їхнього житла, та одинадцять адвокатів, чиє житло частково пошкоджено. В основному, це заяви від адвокатів, які проживали в Маріуполі, Бучі, Ірпіні, Ізюмі, Балаклії (Харківська область), та мають на утриманні дітей, дітей-інвалідів, самі мають важкі захворювання, позбавлені засобів до існування.

Опікунська рада також надала допомогу за заявами від чотирьох адвокатів, що мають статус батьків-одинаків. Один із заявників – адвокат, який є опікуном дитини-інваліда, самостійно утримує двох дітей і сам має інвалідність.

Окрім того, чотири адвокати отримали допомогу, оскільки вони потребують життєво необхідних ліків, серед них – адвокат, яка потребує курсу хіміотерапії, і має важко хворого чоловіка.

Також допомогу Благодійного фонду НААУ отримали адвокати похилого віку, які не мають засобів до існування, списки яких подали ради адвокатів Сумської та Вінницької областей, а також заявник з міста Києва.

Нагадаємо, Опікунська рада приймає рішення про надання допомоги за визначеними критеріями, розподіляючи допомогу у порядку першої, другої і третьої черги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

Адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування

В другу чергу благодійна допомога надається:

Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє  житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022, та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається:

Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл