Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ змінила вимоги до стажування для мобілізованих осіб на період воєнного стану

РАУ змінила вимоги до стажування для мобілізованих осіб на період воєнного стану

Адвокатура 16:57 Пт 25.03.22 2029 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України змінила вимоги до стажистів, які мобілізовані або призвані до лав Збройних сил України.

Під час засідання 25 березня РАУ внесла відповідні зміни до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

Так, РАУ передбачила, що у разі, якщо ця категорія стажистів не подає звіт про стажування у передбачені терміни до ради адвокатів регіону, то РАР зупиняє проходження стажування до завершення дії воєнного стану. Подання заяви від стажиста не вимагається. Надалі, впродовж 6 місяців після скасування воєнного стану по всій території України або в межах окремих адміністративно-територіальних одиниць стажист, який був мобілізований/перебував у лавах ЗСУ, зможе подати заяву про поновлення стажування.

До цього, Положенням було передбачено, що стажування може бути зупинене не більше ніж на півроку за заявою стажиста, у межах дійсності свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування