Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ звернеться до КМУ щодо виплат адвокатам в системі БПД

НААУ звернеться до КМУ щодо виплат адвокатам в системі БПД

Регіональне адвокатське самоврядування 12:12 Чт 24.03.22 3773 Переглядів Версія для друку

Відбулася нарада Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової з головами рад адвокатів регіонів за участі заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія, секретаря РАУ Ігора Колесникова, голови ВКДКА Сергія Вилкова, керівника Секретаріату Вадима Красника в режимі відеоконференцзв’язку.

Голова НААУ подякувала  за стабільну роботу адвокатського самоврядування в обставинах воєнного часу. 

На нараді заслухали інформацію щодо діяльності адвокатури в різних регіонах та обговорили нагальні питання по реалізації повноважень РАР, зокрема, у забезпеченні доступу до адвокатської професії.

Враховуючи висловлену занепокоєність щодо заборгованості по оплаті праці адвокатів у системі БПД, пов’язану з гострою  необхідністю повернути видаткам на оплату послуг адвокатів БПД статус захищених видатків бюджету, Голова НААУ Лідія Ізовітова звернеться до Кабінету Міністрів та Держказначейства з проханням внести зміни до постанови КМУ №590 від 09.06.2021 року (зі змінами, внесеними постановою №346 від 21.03.2022).

Голова НААУ, підсумовуючи засідання, подякувала за стабільну роботу адвокатського самоврядування в обставинах воєнного часу. Ближчим часом відбудеться аналогічна нарада за участю керівників регіонів.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування