Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Персональні дані адвокатів у ЄРАУ тимчасово закриті для публічного доступу – рішення РАУ

Персональні дані адвокатів у ЄРАУ тимчасово закриті для публічного доступу – рішення РАУ

Щодо функціонування ЄРАУ 23:43 Ср 02.03.22 3695 Переглядів Версія для друку

Персональні дані адвокатів, які публікуються у профілі адвокатів у ЄРАУ, стали закритими для публічного доступу на період запровадження воєнного стану.

Таке рішення ухвалила Рада адвокатів України на позачерговому засіданні, яке відбулося 2 березня в режимі онлайн, за ініціативи адвокатів, керівників регіональних органів адвокатського самоврядування та членів Ради адвокатів України. З метою захисту адвокатів в період оголошеного воєнного стану закривається для публічного доступу інформація про їхні адреси, мобільні телефони, фотографії, соцмережі, розміщені в Єдиному реєстрі адвокатів України.  

Голова НААУ Лідія Ізовітова повідомила, що ухвалене  Радою адвокатів України рішення цього ж дня виконано.  Приховані дані профілів ЄРАУ залишатимуться до кінця дії режиму воєнного стану.

Разом з тим, жодних змін щодо роботи Особистого онлайн кабінету адвоката та пов’язаних із ним сервісів немає. Система генерації онлайн-ордерів працює у звичайному режимі.

Для отримання витягів з ЄРАУ та іншої офіційної інформації з Реєстру необхідно звертатися до рад адвокатів регіонів або  до Ради адвокатів України  на електронну пошту info@unba.org.ua

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування