НААУ створила Комітет з міграційного права | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

НААУ створила Комітет з міграційного права

Різне
17:53 Пн 14.02.22 3876 Переглядів
Версія для друку

У Національній асоціації адвокатів України створено Комітет з міграційного права, громадянства, захисту від видворення та екстрадиції.

Відповідне розпорядження підписала Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Головою Комітету став адвокат Дмитро Коваленко.

Комітет створений з метою «налагодження єдиної практики і правозастосовних підходів у результаті взаємодії з ДМС України, Держприкордонслужбою, СБУ, Бюро Інтерполу, Офісом Генпрокурора України, правоохоронними органами, враховуючи наявну судову практику, що буде сприяти захисту прав людини у міграційній галузі». Також в межах діяльності Комітету передбачена взаємодія між НААУ, іноземними адвокатами та міжнародними організаціями, зокрема, Міжнародною організацією міграції, ЮНІСЕФ тощо.

Крім того, Комітет сформовано для роботи над впровадженням обов’язкового страхування від порушень та посягань з боку органів державної влади в Україні, а також для взаємодії з профільним Комітетом Верховної Ради України та страховими компаніями для ініціювання змін в законодавстві у цьому напрямку.

Дмитро Коваленко – фахівець з багаторічним досвідом із надання юридичних послуг у галузі міграційного права в Україні. З 2007 року займається адвокатською практикою. Паралельно з напрацюваннями у здійсненні захисту прав громадян в галузі міграційного права, він є спеціалістом з представництва інтересів у судах, зокрема, щодо оскарження рішень про видворення, відмову в оформленні дозволу на імміграцію або скасування дозволу на імміграцію, про скасування громадянства України, про екстрадицію з території України тощо.

Популярні новини

Допуск до іспиту: РАУ роз’яснила статус диплома з інтелектуальної власності

Доступ до професії

Допуск до іспиту: РАУ роз’яснила статус диплома з інтелектуальної…

Диплом магістра за спеціальністю «Інтелектуальна власність» може бути належним документом для підтвердження повної вищої юридичної освіти з метою набуття права на заняття адвокатською діяльністю, якщо він відповідає спеціальності 081 «Право» (D8 «Право»).

12:32 Пн 12.01.26 268
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Видання

Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за жовтень - грудень 2025 року.

11:36 Пн 12.01.26 167
РАУ: навчання адвокатів – не функція державної установи

Навчання

РАУ: навчання адвокатів – не функція державної установи

Передача функцій з підвищення професійного рівня адвокатів державній установі в системі правосуддя суперечитиме міжнародним та європейським стандартам, що відносять організацію безперервної освіти адвокатів до компетенції професійних асоціацій адвокатів.

17:37 Пт 09.01.26 1074
Імплементація Дорожньої карти: склад робочої групи забезпечує високий рівень експертизи

Законодавство

Імплементація Дорожньої карти: склад робочої групи забезпечує…

Склад учасників Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права в частині адвокатури демонструє високий інституційний рівень експертів, залучених Національною асоціацією адвокатів України до формування пакета рішень.

10:44 Пт 09.01.26 521
Зобовʼязання за оновленим ЦК: адвокати дали пропозиції

Законодавство

Зобовʼязання за оновленим ЦК: адвокати дали пропозиції

У Національній асоціації адвокатів України підготували зауваження і пропозиції до проекту Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України у зв’язку із оновленням (рекодифікацією), книги 5 «Зобов’язання».

16:21 Чт 08.01.26 793
Частину завдань Дорожньої карти виконано рішеннями адвокатського самоврядування, - т.в.о. голови ВКДКА

Самоврядування

Частину завдань Дорожньої карти виконано рішеннями адвокатського…

Адвокатське самоврядування на своєму рівні вже виконує завдання Дорожньої карти з питань верховенства права в частині реформування адвокатури. Яскравим прикладом є зміни у дисциплінарних процедурах, запроваджені останнім часом.

14:57 Чт 08.01.26 595
Ініціативи НААУ з виконання Дорожньої карти підтримали міжнародні експерти

Законодавство

Ініціативи НААУ з виконання Дорожньої карти підтримали міжнародні…

Міжнародні експерти, які брали участь в установчому засіданні Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права щодо адвокатури та зголосилися увійти до її складу, висловили слова підтримки ініціативі Національної асоціації адвокатів України.

12:20 Ср 07.01.26 784
Як діятиме група з виконання Дорожньої карти щодо адвокатури

Законодавство

Як діятиме група з виконання Дорожньої карти щодо адвокатури

Робоча група з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права в частині адвокатури буде працювати на кількох рівнях: пленарні засідання як майданчик ухвалення рамкових рішень, координаційне бюро для зведення документів та календарного контролю, тематичні підгрупи для підготовки норм і їх аргументації. Верифікацію напрацювань за європейськими стандартами і «червоними лініями» забезпечуватимуть міжнародні експерти.

15:23 Вт 06.01.26 1012

Вестник:№ 12 грудень 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл