Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого (доповнено 23 лютого 2022р.) | НААУ

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого (доповнено 23 лютого 2022р.)

Анонси
19:02 Ср 09.02.22 4222 Переглядів
Версія для друку

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого 2022 року о 10.00 у приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv, зал «Atrium» (Набережно-Хрещатицька, 1). Початок реєстрації – з 9:00.

Збори адвокатів для обрання делегатів конференції відбудуться напередодні, 25 лютого 2022 року о 10.00. Початок реєстрації – з 9:00.

Такі рішення ухвалили члени Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва.

Відповідно до встановленої РАУ квоти, на конференцію мають бути обрані 169 делегатів. З кожного району, окрім основних, адвокати оберуть по 5 запасних делегатів. Кворум конференції становитиме 86 делегатів.

Як зазначив під час засідання голова Оргкомітету Вадим Красник, для участі у зборах та конференції адвокатів організатори не перевірятимуть виконання у повному обсязі обов’язку з підвищення кваліфікації, хоча така практика зазвичай застовується. Такий підхід змінено через те, що в попередні роки Рада адвокатів м. Києва не забезпечила достатню кількість заходів для того, щоб адвокати Києва могли отримати необхідний мінімум у 10 балів щороку.

Оргкомітет відкритим голосуванням визначив понад 120 адвокатів, які допомагатимуть в організації та проведенні зборів та конференції.

Впродовж ближчих двох тижнів оргкомітет планує провести ще 2 засідання у зв’язку з підготовкою до проведення зборів та конференції.

Нагадаємо, Оргкомітет створений Радою адвокатів України у складі 35 адвокатів. Головою Оргкомітету призначений Вадим Красник, на якого покладено завдання забезпечити проведення загальних зборів адвокатів з висування делегатів на конференцію адвокатів міста Києва, а також конференції адвокатів міста Києва з визначеним РАУ порядком денним.

РАУ визнала звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною, а її рішення такими, що не мають юридичних наслідків. У результаті, наразі в столиці не сформовані органи адвокатського самоврядування і до їхнього складу не обрано жодної особи.

 

Виджет спільних актів: Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та конференції адвокатів міста Києва

Рішення 09.02.2022

Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та конференції адвокатів міста Києва

Виджет спільних актів: Рішення №8 про скликання конференції адвокатів міста Києва, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів міста Києва, Регламенту конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва

Рішення 28.01.2022

Рішення №8 про скликання конференції адвокатів міста Києва, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів міста Києва, Регламенту конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва

Перегляд файлу: Порядок висування та обрання делегатів конференціїадвокатів міста Києва

Перегляд файлу: Регламент конференції адвокатів міста Києва

Перегляд файлу: Список адвокатів міста Києва внесених в ЄРАУ станом на 28 січня 2022 року

Виджет спільних актів: Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про внесення змін до рішення про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та…

Рішення 23.02.2022

Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про внесення змін до рішення про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та…

 

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1103

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 305

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 583

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 890

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 951

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 637

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 599

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1620

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл