Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого (доповнено 23 лютого 2022р.) | НААУ

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого (доповнено 23 лютого 2022р.)

Анонс
19:02 Ср 09.02.22 4848 Переглядів
Версія для друку

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого 2022 року о 10.00 у приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv, зал «Atrium» (Набережно-Хрещатицька, 1). Початок реєстрації – з 9:00.

Збори адвокатів для обрання делегатів конференції відбудуться напередодні, 25 лютого 2022 року о 10.00. Початок реєстрації – з 9:00.

Такі рішення ухвалили члени Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва.

Відповідно до встановленої РАУ квоти, на конференцію мають бути обрані 169 делегатів. З кожного району, окрім основних, адвокати оберуть по 5 запасних делегатів. Кворум конференції становитиме 86 делегатів.

Як зазначив під час засідання голова Оргкомітету Вадим Красник, для участі у зборах та конференції адвокатів організатори не перевірятимуть виконання у повному обсязі обов’язку з підвищення кваліфікації, хоча така практика зазвичай застовується. Такий підхід змінено через те, що в попередні роки Рада адвокатів м. Києва не забезпечила достатню кількість заходів для того, щоб адвокати Києва могли отримати необхідний мінімум у 10 балів щороку.

Оргкомітет відкритим голосуванням визначив понад 120 адвокатів, які допомагатимуть в організації та проведенні зборів та конференції.

Впродовж ближчих двох тижнів оргкомітет планує провести ще 2 засідання у зв’язку з підготовкою до проведення зборів та конференції.

Нагадаємо, Оргкомітет створений Радою адвокатів України у складі 35 адвокатів. Головою Оргкомітету призначений Вадим Красник, на якого покладено завдання забезпечити проведення загальних зборів адвокатів з висування делегатів на конференцію адвокатів міста Києва, а також конференції адвокатів міста Києва з визначеним РАУ порядком денним.

РАУ визнала звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною, а її рішення такими, що не мають юридичних наслідків. У результаті, наразі в столиці не сформовані органи адвокатського самоврядування і до їхнього складу не обрано жодної особи.

 

Виджет спільних актів: Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та конференції адвокатів міста Києва

Рішення 09.02.2022

Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та конференції адвокатів міста Києва

Виджет спільних актів: Рішення №8 про скликання конференції адвокатів міста Києва, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів міста Києва, Регламенту конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва

Рішення 28.01.2022

Рішення №8 про скликання конференції адвокатів міста Києва, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів міста Києва, Регламенту конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва

Перегляд файлу: Порядок висування та обрання делегатів конференціїадвокатів міста Києва

Перегляд файлу: Регламент конференції адвокатів міста Києва

Перегляд файлу: Список адвокатів міста Києва внесених в ЄРАУ станом на 28 січня 2022 року

Виджет спільних актів: Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про внесення змін до рішення про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та…

Рішення 23.02.2022

Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про внесення змін до рішення про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та…

 

Популярні новини

Дискусія

Нормотворчі ініціативи щодо політичних партій дослідили на…

Інститут політичних партій у демократичному суспільстві є колективним інструментом вираження політичної волі. І партії повинні мати можливість повною мірою реалізовувати право на свободу об’єднань і вільне висловлювання думок.

15:43 Ср 12.06.24 1345

Навчання

Сімейні спори заради відстрочки від мобілізації суперечать…

Виклики воєнного стану безпосередньо впливають на суспільні відносини та формування судової практики, в тому числі, і в сімейних спорах. Але найкращі інтереси дитини залишаються головним критерієм при ухваленні судами рішень.

12:41 Ср 12.06.24 1925

Cудова практика

Суд спростував тезу про дискримінаційний характер підвищення…

Адвокат, виконуючи протягом року обов’язок з підвищення свого професійного рівня, має можливість самостійно, без обмежень, на власний розсуд обрати той чи інший спосіб (усього їх чотирнадцять) підвищення кваліфікації.

11:52 Ср 12.06.24 1783

Гарантії діяльності

Щодо тиску НАЗК на суддів КС: заява Ради адвокатів України

11 червня Національне агентство з питань запобігання корупції поширило на своєму сайті новину під заголовком «Чи мають декларуватися члени кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури: на чий бік стане КСУ?», у якій закликало громадськість, журналістів та міжнародних партнерів уважно стежити за розглядом у Конституційному Суді України скарги члена Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Оксани Бухтоярової щодо конституційності деяких положень Закону України «Про запобігання корупції». Засідання КСУ за цією справою має відбутися о 10 годині 12 червня 2024 року.

8:48 Ср 12.06.24 2066

Законодавство

Локалізація публічних закупівель: чи працює закон (результати…

Вдосконалення механізму ведення реєстру виробників товарів з локалізацією не тільки зменшить рівень шахрайських схем у реєстрі, але й підвищить зацікавлення інвесторів до розвитку українського бізнесу.

12:21 Вт 11.06.24 3060

Дискусія

Як захистити права дитини, коли батьки нею маніпулюють?

Поки батьки вирішують особисті спори, права дитини порушуються і вона стає механізмом для вирішення конфліктів між дорослими. Як наслідок – дитина потерпає від психологічного і фізичного насилля. Як захистити права дитини, коли законні представники не діють в її інтересах?

11:39 Вт 11.06.24 3316

Анонс

Подаруй життя захиснику: адвокатів закликають здати кров

З нагоди Всесвітнього дня донора крові, який щороку відзначається 14 червня, адвокати та всі небайдужі громадяни мають змогу долучитися до збору крові для наших захисників і захисниць, що боронять Україну.

10:24 Вт 11.06.24 3294

Гарантії діяльності

Адвокатів, які пішли на військову службу, закликають усунути…

Оскільки військова служба є несумісною з діяльністю адвоката, у військових частинах почали попереджати військовослужбовців, які не виконали вимогу закону про несумісність, про ініціювання застосування до них заходів дисциплінарного впливу.

12:18 Пн 10.06.24 15204

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл