Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого (доповнено 23 лютого 2022р.) | НААУ

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого (доповнено 23 лютого 2022р.)

Анонс
19:02 Ср 09.02.22 4692 Переглядів
Версія для друку

Конференція адвокатів міста Києва відбудеться 26 лютого 2022 року о 10.00 у приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv, зал «Atrium» (Набережно-Хрещатицька, 1). Початок реєстрації – з 9:00.

Збори адвокатів для обрання делегатів конференції відбудуться напередодні, 25 лютого 2022 року о 10.00. Початок реєстрації – з 9:00.

Такі рішення ухвалили члени Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва.

Відповідно до встановленої РАУ квоти, на конференцію мають бути обрані 169 делегатів. З кожного району, окрім основних, адвокати оберуть по 5 запасних делегатів. Кворум конференції становитиме 86 делегатів.

Як зазначив під час засідання голова Оргкомітету Вадим Красник, для участі у зборах та конференції адвокатів організатори не перевірятимуть виконання у повному обсязі обов’язку з підвищення кваліфікації, хоча така практика зазвичай застовується. Такий підхід змінено через те, що в попередні роки Рада адвокатів м. Києва не забезпечила достатню кількість заходів для того, щоб адвокати Києва могли отримати необхідний мінімум у 10 балів щороку.

Оргкомітет відкритим голосуванням визначив понад 120 адвокатів, які допомагатимуть в організації та проведенні зборів та конференції.

Впродовж ближчих двох тижнів оргкомітет планує провести ще 2 засідання у зв’язку з підготовкою до проведення зборів та конференції.

Нагадаємо, Оргкомітет створений Радою адвокатів України у складі 35 адвокатів. Головою Оргкомітету призначений Вадим Красник, на якого покладено завдання забезпечити проведення загальних зборів адвокатів з висування делегатів на конференцію адвокатів міста Києва, а також конференції адвокатів міста Києва з визначеним РАУ порядком денним.

РАУ визнала звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною, а її рішення такими, що не мають юридичних наслідків. У результаті, наразі в столиці не сформовані органи адвокатського самоврядування і до їхнього складу не обрано жодної особи.

 

Виджет спільних актів: Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та конференції адвокатів міста Києва

Рішення 09.02.2022

Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та конференції адвокатів міста Києва

Виджет спільних актів: Рішення №8 про скликання конференції адвокатів міста Києва, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів міста Києва, Регламенту конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва

Рішення 28.01.2022

Рішення №8 про скликання конференції адвокатів міста Києва, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів міста Києва, Регламенту конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва

Перегляд файлу: Порядок висування та обрання делегатів конференціїадвокатів міста Києва

Перегляд файлу: Регламент конференції адвокатів міста Києва

Перегляд файлу: Список адвокатів міста Києва внесених в ЄРАУ станом на 28 січня 2022 року

Виджет спільних актів: Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про внесення змін до рішення про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та…

Рішення 23.02.2022

Рішення Організаційного комітету з проведення конференції адвокатів міста Києва про внесення змін до рішення про організаційно-технічне забезпечення проведення зборів адвокатів у районах міста Києва та…

 

Популярні новини

За кордоном

Ліцензія адвоката в Канаді: складно, але можливо

Доступ до професії адвоката в Канаді є непростим. Утім, для іноземців, які вже мають юридичну освіту, існує спрощений порядок отримання ліцензії.

10:12 Чт 29.02.24 186

Адвокатська практика

Індивідуально, АБ чи АО? Яку форму адвокатської діяльності обрати…

За законом адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання. Яку краще обрати?

17:51 Ср 28.02.24 2004

Навчання

Аспекти структурування компаній: інструменти юриста

Для успішного корпоративно-податкового структурування ІТ-бізнесу юрист має володіти знаннями в галузях англійського права, податкового, валютного, інвестиційного, антикорупційного законодавста, а також застосовувати їх для розроблення ефективних структур.

16:52 Ср 28.02.24 1255

Дискусія

Як запобігти булінгу у школах під час війни: поради адвоката

Під час війни, на жаль, не зникли прояви агресії та цькування серед дітей та педагогів. І одним із першочергових завдань організації освітнього процесу в умовах воєнного стану є забезпечення безпечного середовища як сукупності умов, що унеможливлюють заподіяння фізичної, майнової та моральної шкоди.

11:36 Ср 28.02.24 1631

Війна

Адвокату посмертно присвоєно звання Герой України

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, самовіддане служіння Українському народові Юрію Сікиринському присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

9:12 Ср 28.02.24 2014

Доступ до професії

Суддя може стати адвокатом? ВРП «відступила» від висновку ВС

Вища рада правосуддя зробила висновок, що отримання суддею свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю з одночасним зупиненням такого права не порушує вимог несумісності. Втім, це не узгоджується із позицією Великої Палати Верховного Суду.

16:36 Вт 27.02.24 3570

Анонс

День відкритих дверей проводить Факультет адвокатури НЮУ ім.…

Особливості вступу, спеціальності та майнори, особливості навчального процесу, перспективи проходження практики та працевлаштування, матеріально-технічна база та науково-педагогічний склад.

9:43 Вт 27.02.24 3168

Підтримка

Дякуємо за непохитну підтримку: відзначаємо два роки мужності та…

Сьогодні, в другу річницю початку війни, що була розпочата росією проти України, ми, Національна асоціація адвокатів України, з глибокою вдячністю та повагою згадуємо масштаб підтримки, яку юридична спільнота з усього світу надала українській адвокатурі в ці важкі часи.

20:26 Сб 24.02.24 6212

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл