Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Оновлено контактний емейл Ради адвокатів м. Києва

Оновлено контактний емейл Ради адвокатів м. Києва

Регіональне адвокатське самоврядування 18:35 Вт 08.02.22 2691 Переглядів Версія для друку

На сайті Ради адвокатів м.Києва оновлено офіційний контактний емейл РАмК. Для листування з приводу адвокатської діяльності у м. Києва необхідно звертатися за адресою kyiv@mail.unba.org.ua

Заміна контактної адреси на сайті РАмК здійснена на підставі рішень Ради адвокатів України, якими визнано звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною. В результаті, наразі в столиці не сформовані органи адвокатського самоврядування і до їхнього складу не обрано жодної особи.

Нагадаємо також, до обрання нового голови ради обов’язки адміністратора реєстру Першого рівня у м. Києві виконує Рада адвокатів України. РАУ заблокувала електронні ключі доступу до адміністративної панелі ЄРАУ, видані раніше Петру Рябенку як голові Ради адвокатів м. Києва.

Такими рішеннями РАУ унеможливлює порушення при внесенні відомостей до ЄРАУ не уповноваженою особою та/або органом, сформованим всупереч приписів закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень вищих органів адвокатського самоврядування».

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування